Jak se oblékat v těhotenství

Na těhotenství mnoho žen pohlíží jako na období plné rozkvetlých tvarů, které se nevtěsnají snad do žádného trendy natož sexy oblečení. V minulých letech by to snad byla pravda, ženy se ukrývaly pod plachtami, nevábným ošacením a v oblečení svých nadměrnějších kamarádek. Aktuální doba přináší daleko větší možnosti. Výrobci si moc dobře uvědomují, že těhotenství je obrovským byznysem, proto se na trhu každým rokem objevují skvostné kolekce pro všechny roční sezóny bez ohledu na velikost maminky. Již nemusíte být nešťastná nebo se dokonce omezovat ve výběru aktivit. Chcete trávit večer v příjemné společnosti například na večírku? Proč ne, těhotenské šaty vám to dovolí.

Základem je pohodlí v těhotenských šatech

Těhotenské šaty, oblečení a další módní doplňky musí být především pohodlné. To je základem strategie všech těchto produktů. Společně s tím může být i atraktivní a přesto nemusí jít o předražené oblečení.

Budoucí maminky by měly dávat přednost přírodním materiálům, mezi kterými by neměl chybět len, bavlna nebo vlna. Jejich hlavní výhodou je prodyšnost a navíc jsou mimořádně příjemné při kontaktu s kůží. Jakékoliv těhotenské oblečení by nemělo bříško omezovat, ale naopak mu poskytnout dostatek prostoru.

 tehotenska-moda-4

Těhotenské spodní prádlo

Jednou z nejdůležitějších věcí v těhotenském oblékání je spodní prádlo. Právě této oblasti musíme věnovat pokud možno maximální pozornost. Hlavní změny se projevují na zvětšování prsou, podprsenky se tak stávají těsné až nepříjemné při každém pohybu.

Vybírejte takovou, která vám nejen skvěle padne, ale má i pevné širší ramínka. Dokonce se mezi laiky a odborníky objevují názory, že by se v těhotenství neměly nosit podprsenky s košíčky a kosticemi. Toto tvrzení není podložené reálným základem, takže je pouze na vás, kterému dáte přednost.

01