Jak se rychle a dobře naučit anglicky?

Ten, kdo neumí anglicky alespoň na základní úrovni, to má v životě stále těžší a těžší. Angličtina se totiž zařadila na seznam základních dovedností, které vyžaduje stále více zaměstnavatelů. Neumíte anglicky ani slovo a chcete se ji naučit? Nebo jste se tuto řeč už učili, ale mnoho jste zapomněli? Či ještě jinak: Učíte se, zvládáte gramatiku, máte dobrou slovní zásobu, ale bojíte se mluvit? V tomto článku se dozvíte, jak angličtinu perfektně zvládnout rychle a bez problémů.

 

Kurzy osobně i online

Mezi nejefektivnější způsoby, jak jazyk rychle ovládnout, patří kurzy angličtiny. Při jejich výběru je třeba si dát pozor, protože ne všechny jsou kvalitní. Dobrý kurz má tyto charakterické znaky: Menší počet účastníků (to umožňuje, aby se lektor věnoval každému individuálně), zkušený lektor a přiměřená cena. Je určitě výhodou, pokud pořadatel kurzů umožňuje návštěvu ukázkové hodiny.

maxstream.cz_eshop_cetros_cz_01

Novinkou ve výuce angličtiny je Kurz Angličtina s hypnózou. Pořádá ho společnost CETROS, s.r.o. a princip učení je založen na poznatcích z oblasti hypnózy a fungování mozku. Naučíte se, jak lépe využívat kapacitu mozku, a tak i rychleji zvládnout cizí jazyk.

Jeho alternativou jsou tyto kurzy angličtiny online, které mají specifickou podobu. Při výuce jsou zapojeny všechny smysly, obsahem kurzu je speciální vysvětlení gramatiky a také hravé postupy pro učení slovíček. Učení jde proto velmi lehce lidem každého věku i všem, kdo jsou angličtinou dosud nepolíbeni.

TIP: Jste úplný začátečník a kurzy nejsou nic pro vás? Zkusit můžete tyto anglické knihy pro začátečníky.

maxstream.cz_eshop_cetros_cz_02

Zapojte i děti

Nejen vy, ale především vaše děti by si měly k angličtině vybudovat kladný vztah. Ve zdokonalování řeči jim mohou pomoci například knihy, ale i plakáty. Prohlédnout si je můžete na webu eshop.cetros.cz v sekci výuka angličtiny pro děti.

RADA: Pokud chcete s učením se angličtiny začít, měli byste vědět, do jaké skupiny patříte. Udělejte si tyto testy a zjistíte, na jaké úrovni jazyk ovládáte.