Jak si co nejvíce zpříjemnit práci s Hotfix? Poradíme vám!

Hotfix – cizokrajně znějící slovíčko, které se v současné době dostává do podvědomí stále širšího spektra lidí – převážně žen, které se této zajímavé a kreativně založené aktivitě věnují. Víte, co se za tímto pojmem skrývá, nebo je to pro vás španělská vesnice a o jeho významu nemáte sebemenší ponětí? Pak si rozhodně nenechte ujít dnešní článek, ve kterém vám představíme zajímavé způsoby a pomůcky, díky kterému si tuto činnost maximálně zpříjemníte.

 

Co je to Hotfix?

Hotfix – jinými slovy též šatonové růže. Jedná se o drobné skleněné kamínky, jež se vyznačují plochou spodní stranou, jež je opatřena vrstvou teplocitlivého lepidla. Používají se k ozdobení textilu, kdy si je v libovolném seskupení umístíte na oblečení a přichytíte je pomocí aplikátoru. Samozřejmě se nemusíte omezovat pouze na textil – aplikátory Hotfix můžete použít na jakýkoli povrch. Více než pestrou nabídku šatonových růží naleznete na sici-centrum.cz, kde si zaručeně vyberete kamínky vysoké kvality.

 

Co by nemělo chybět ve vaší výbavě?

Zaujalo vás tvoření Hotfix, nebo se mu již věnujete, ale líbí se vám představa, že si ho ještě více ulehčíte a svou práci dovedete k dokonalosti? Pak rozhodně pokračujte ve čtení tohoto článku – níže vám představíme pomůcky, bez kterých se zkrátka neobejdete.

 

  • Přenášecí fólie

K lehčímu přenesení kamínků na látku je ideální pomůckou přenášecí fólie. Na fólii si sestavíte požadovaný tvar a nanesete jej na oblečení. Fólie se vyznačuje lepící spodní stranou, díky čemuž máte jistotu, že vám kamínky neodpadnou a stále si budou držet svůj tvar. Pomocí žehličky následně přes fólii kamínky zažehlíte.

 

  • Aplikátor s mini žehličkou

Nedocenitelnou pomůcku představuje aplikátor Hotfix s mini žehličkou, jehož praktičnost si jistě oblíbíte. Pomocí aplikátoru velice snadno připevníte kamínky na oblečení či jiný povrch, mini žehlička vám naopak umožní dostat se i do hůře přístupných míst.

 

  • Aplikátor kamínků a štrasů

Další šikovnou věcičku představuje i aplikátor kamínků a štrasů, jehož použití je snadné a jistě si jej osvojí i začátečník. Pomocí tohoto aplikátoru jednoduše vytvoříte libovolné obrazce, vzory či ozdoby, které vaše oblečení, ale i tašky či jiné povrchy rozzáří.