Zapomínáte častokrát zavírat okna? Nyní se vám to stávat nemusí!

V zimě a v chladivém počasí se starosti se zapomenutím na otevřená okna moc často neukazují. Větrání může probíhat pouze nárazově, aby se interiér co nejméně ochladil. S příchodem teplého a jasného počasí se bude ale prostor větrat stále častěji a s tím budou propojeny také obavy, zda jsou okna opravdu dobře a hlavně všude zavřená. Co kdybyste tyto starosti mohli jednou pro vždycky pustit z hlavy?

Ztratí se starosti i nejistota

Sami si přiznejte, jak častokrát jste se již vraceli domů, protože jste nechali otevřená okna nebo kolikrát jste se báli, zda-li otevřeným oknem někdo nepronikne dovnitř, když jste se vrátit a uzavřít ho nedokázali. Jaké by to bylo se těchto trablí zbavit? Nemusíte kupovat žádné finančně náročné systémy kontroly oken, nanejvýše postačí na okenní křídla namontovat systém Winflip.

Co je Winflip?

Winflip je samouzavírací okenní systém, patentovaný výrobek uznávané rakouské společnosti. Klasicky se postará o uzavření a zajištění okna po vámi přednastavené časové době. Nastavená doba může být v rámci několika málo minut, stejně tak několika hodin. Vše záleží pouze na vás. K výdeji jsou analogové i digitální verze. Analogové verze se ovládají jedním lankem a digitální pro změnu komfortním čudlíkem. Oba dva způsoby ale zaručí jistotu, že se všechna nastavená okna uzavřou a dozajistí.

Na našem trhu uznávají tyto systémy BOHEMIA PLAST GROUP s.r. o.

Na našem trhu zatím není moc výrobců oken, kteří dokáží tyto systém\y efektivně využívat a nainstalovat do rámů. Jedním z mála je společnost BOHEMIA PLAST GROUP s.r. o., talentovaný a uznávaný výrobce špičkových plastových, dřevěných a hliníkových oken a dveří. Systémy Winflip firma umí zabudovat nejen do nově vyrobených oken, ale taktéž do stávajících oken na vašem interiéru.

Veškeré detailní informace o nabízených oknech a také o systému Winflip dohledáte přímo na www.bohemiaplast.cz.