Toyota – záruka spolehlivosti

Poslední zprávy z prodejů automobilů v České republice jsou více než pozitivní. Ekonomická situace je na vzestupu a tak spousta lidí přemýšlí o nákupu nového auta. Jednou z dobrých voleb by se tak mohla stát některá asijská kráska, která má v zádech švýcarskou serioznost.

Kiichiro Toyoda stál v roce 1934 u zrodu automobilového oddělení firmy Toyoda Automatic Loom Works, Ltd., kde v roce 1936 začal vyrábět první osobní automobil Toyoda AA. V následujícím roce založil automobilku nazvanou Toyota Motor Company, Ltd..

Velkým průkopníkem Toyoty v Evropě byl švýcarský motocyklový závodník Emil Frey. A protože vsadil na poctivost, spolehlivost a kvalitu, jeho firma se postupně rozrostla až do osmi zemí Evropy. V České republice najdete její zastoupení ve Stodůlkách, Vysočanech a na Černém Mostě. Kromě Toyoty zde nabízí také SUBARU, KIA a SUZUKI a také vozy typu OPEL.

Proč nakupovat v Toyota Emil Frey?

Prvotřídní služby od zajištění financování, pojištění až po perfektní servis patří dnes mezi hlavní atributy dobrého prodejce. Protože ale nákup auta pro většinu českých spotřebitelů není každoměsíční záležitostí, je důležité, zaměřit se především na kvalitu a spolehlivost.

Nechme tedy promluvit výsledky testu Nejspolehlivější auta dle TÜV Report 2014, a ty mluví jasně:

Na prvním místě tohoto renomovaného evropského testu se v kategorii nových vozů umístil Opel Meriva, na druhém místě Mazda2 a na třetím Toyota. V kategorii čtyř až pětiletých a šesti až sedmiletých vozidel zvítězila Toyota Prius. Právě spolehlivost těchto aut je hlavní motivací pro tisíce spotřebitelů nejen u nás, ale například v drsných podmínkách Austrálie, Asie i Ameriky, kde Toyota patří k nejoblíbenějším vozům vůbec.

Ať již si zvolíte šikovnou Toyotu Yaris nebo vašemu srdci uhrane nejnovější Toyota na vodíkový pohon, budete vždy nadšeni z příjemné atmosféry v interiéru i dynamikou jízdy.

www.emilfrey.cz