Jak si užít v létě golf naplno

Golf je ideálním letní sportem pro ty, kteří si rádi užívají krásné počasí, nádherné přírodní prostředí a aktivní sport v jednom. Slunečné dny přímo vybízí k tomu, abyste si sbalili veškeré vybavení a vyrazili hrát na jedno z venkovních golfových hřišť, na které jste se celou zimu těšili! Hraní golfu v létě s sebou může nést pár úskalí. Ta však můžete díky tomu správnému golfovému vybavení snadno odstranit. Jak si tedy hraní golfu v létě nejvíce zpříjemnit?

 

Kvalitní golfové oblečení je základ

Základem příjemné hry v létě je pohodlné sportovní oblečení, které vám dodá dobrý pocit při hře, zvýší váš komfort a také s jeho pomocí zahrajete perfektní výsledky. V letních měsících hráči nejraději volí golfové tričko s krátkým rukávem a elegantní golfové kraťasy, jejichž délka odpovídá všem etickým kodexům. Golfová trička od světoznámých značek golfového oblečení jsou vyrobena z kvalitních materiálů, nebude vám v nich přílišné horko a odvedou vlhkost z těla. To zaručuje maximální pohodlí a možnost 100% koncentrace na hru. Kvalitní plátěné golfové kraťasy zajišťují, že se v nich budete moci dobře hýbat a díky kratší délce vám bude na hřišti vždy příjemně.

 

Prostorný golfový bag na veškeré příslušenství

Léto nám nabízí skvělou možnost, kdy můžeme cestovat na okolní i vzdálená golfová hřiště, a poznávat tak nová místa ke hraní a získávat nové přátele. Ideálním bagem na cesty i pohodlnou hru tak bude cart bag, do kterého naskládáte všechny golfové hole a kromě nich se vám do tohoto prostorného bagu vleze i občerstvení jako je dostatek vody a menší svačina. Do cart bagu si s sebou můžete vzít i golfové doplňky, které jsou v letních měsících extra potřebné. Golfový ručník nebo sluneční brýle při sobě chce mít každý golfista, jelikož ví, že cítit se dobře během hry, znamená užít si celý den na golfovém hřišti na maximum.

Pokud vás láká cestovat v letních měsících za golfem delší trasy, určitě se vám bude hodit cestovní golfový bag, do kterého jednoduše vložíte váš klasický bag, se kterým hrajete. Díky cestovnímu bagu budou golfové hole během převozu chráněny proti otlučení a poškrábání. Cestovní golfové bagy jsou navíc vyrobeny z pevnějších materiálů, cesta v kufru auta tak pro golfové hole a doplňky bude naprosto bezpečná.