7098632 - young child's legs

Našli jsme opravdu kvalitní firmu. Čištění, voskování linolea, vinylové podlahy, impregnace Praha 9

Zdravím,

chtěla bych touto cestou poděkovat firmě, která nám prokázala velikou službu. Potřebovali jsme uklidit náš dům, protože můj manžel měl slavit kulaté padesáté narozeniny. Potřebovali jsme vygruntovat vše. Tedy umýt okna, vyčistit koberce i podlahy. Máme z podlah doma od všeho trochu – v koupelně dlažbu, na chodbě plovoucí podlahu a v kuchyni linoleum.

Našli jsme spoustu firem, ale nejvíce nás nakonec zaujala firma  A  SERVIS  LIPKA, s.r.o., čištění podlah, voskování Praha 9, protože měla na internetu nejvíce kladných recenzí. Přečetla jsem si něco i o firmě, tudíž jsem se dozvěděla, jaké stroje a prostředky používá na čištění. Nabízí službu strojové čištění podlah.

Při osobním setkání byli zaměstnanci A SERVISU velice vstřícní a vysvětlili nám popis a postupy jejich práce. Domluvili jsme všechny podrobnosti, sdělili nám i za jakou cenu by mělo vše probíhat. Poté nastoupila technika na podlahy. Zaměstnancům kotoučové stroje v rukách jen kmitaly a brzy měli svou práci hotovou. Linoleum vypadalo jako nově položené, dlažba doslova zářila a spáry vypadaly jako by byly znovu udělané. Plovoucí podlaha dostala ještě jako bonus pololesklý vosk v hedvábném lesku.

Dnes vím, že se mohu na tuto firmu kdykoliv obrátit, jsou velmi příjemní a ochotní, takže všem vřele doporučuji, protože tato firma nemá jedinou vadu. Snad jen vyšší cenu, ale vzhledem k okolnostem, že si potrpím na kvalitní služby, tak s tím nemám žádný problém. Dokud jsem s produktem či servisem spokojená, ráda si připlatím a k nabídce služeb A SERVISU se budeme určitě vracet.

 

Strojní drhnutí, česání kobercového vlákna. Čištění koberců Praha 9

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., česání, dezinfekce, čištění koberců Praha 9, je významná úklidová firma, která svým zákazníkům nabízí řadu služeb, mezi které samozřejmě patří i strojové čištění a tepování koberců v Praze. Tento typ úklidové služby nabízí v těchto režimech: pravidelné strojové čištění koberců a jednorázové nebo nárazové zbavení koberce nečistot.

Při důkladném strojovém čištění a tepování koberců odborní pracovníci A SERVISU ke své činnosti používají vždy profesionální techniku a čisticí prostředky. K důkladné dezinfekci používají chemii. Tento čistící prostředek na sebe naváže veškeré nečistoty ze struktury koberce. Kotoučový stroj je použit na rozmydlení této chemie a k důkladnému vyčištění. Pokud jsou nečistoty zatvrdlé, tak je kartáčování prováděno déle. Měkké štětinky kartáče zaručí, že vlákno koberce nebude poškozeno i při větším drhnutí. Váha jednokotoučového stroje vytváří na nylonové štětiny velmi velký přítlak, který neumí napodobit žádný stroj. Ani sebevětší podlahový automat nevytváří tak velký rotační přítlak na své kartáče jako kotoučový stroj. To je to tajemství, proč koberce čištěné touto technikou vypadají tak dobře. Je to tím, že jsou opravdu velmi kvalitně vyčištěné.

793580 - long corridor with a window in modern hotel

Čištění je hloubkové a do struktury koberce, žádná jiná technika neumí jemně, ale přitom velkou silou česat vlákna a vykartáčovat ven prostřednictvím jemné pěny zapadlé a zašlapané nečistoty ze struktury koberce. Vlákna koberce zůstanou po čištění vzpřímená a provzdušněná, proto koberce vypadají jako nové. Když se přidá dokonalé vyčištění, které je patrné z čistých  kroužků, které se tvoří za kotoučovým strojem, tak je výsledek jiným strojem nenapodobitelný. V závěru této metody čištění je použit 3 motorový vysoce výkonný průmyslový vysavač, který odsaje vykartáčovanou nečistotu, zbytek chemie a veškerou vlhkost.

Aby si koberce své vlastnosti zachovaly a zůstaly co nejdéle pěkné, je potřeba je nechat alespoň 1x za dva roky odborně vyčistit, hlavně velmi silně zatěžované koberce, které jsou v provozovnách s velkou frekvencí zákazníků nebo zaměstnanců, například koberce v restauracích, hotelech, obchodech apod.