Jak si v Brně vybrat novou kuchyň?

Jste z Brna a přemýšlíte o realizaci nové kuchyně? Pokud je vaše kuchyně starší než 10 let, rozhodně je její rekonstrukce krokem správným směrem. Vybavení kuchyní stejně tak jako spotřebiče už nejsou ve stoprocentní kondici a vaření mnohdy připomíná spíše trápení než zábavu. Kuchyně jsou nejvyužívanější místností z celé domácnosti a je tedy velmi důležité, aby byly zařízeny s maximálním důrazem na efektivitu využívání. Kde a jak vybrat kuchyň v Brně a okolí? Na to se nyní zaměříme.

 

Vybírejte tam, kde mají pestrý sortiment

Každému z nás vyhovuje odlišný typ kuchyní. A to nejen z hlediska estetického, ale i z hlediska praktického. Někdo raději vybírá skříňky, jiný preferuje zásuvky s úložný prostorem. Jeden zákazník vyžaduje větší varnou a přípravnou plochu, jiný zase malou přípravnou plochu, ale větší množství úložných prostor a skříněk. Ze všeho nejdříve je tedy zapotřebí vybrat dodavatele kuchyní, který bude disponovat širokým sortimentem variací kuchyní, ze kterých si vybere opravdu každý.

8

Jedním z největších dodavatelů pro Jihomoravský kraj je GABON

GABON je specializovaným dodavatelem pro kuchyně Brno a do celého Jihomoravského kraje s tradicí již od roku 1992. Většímu zaměření na kuchyně se začala společnost věnovat v roce 1998 a od té doby se stala jedním z největších producentů a specialistů v této oblasti, což platí dodnes. Nabídka variací kuchyní této společnosti má stovky různých druhů a modelů. Kuchyně jsou rozdělené do mnoha variací – klasické, moderní, rustikální, podkrovní, pro handicapované, panelákové nebo sektorové. Vybrat tedy dovede opravdu každý, protože každá kategorie je zastoupena velkým množstvím konkrétních variací.

 

Kvalitní materiály a zpracování a nechybí ani odborné poradenství

Všechny druhy kuchyní jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a pomocí moderních technologií. Vydrží tedy dlouhá léta v původní kráse a bez známek opotřebení. Společnost GABON jako specialista v této oblasti nabízí také svým zákazníkům odborné poradenství při výběru kuchyní a realizaci návrhů. Veškeré návrhy mohou být prováděny přímo u vás doma a jsou zdarma.

Detailní nabídku najdete na www.gabon.cz.