Jak ušetřit na dovolenou?

Letní dovolená u moře je snem každého člověka, co má rád teplo a vodu. Právě v těchto dnech vrcholí prodeje first minuty, kdy se cestovní kanceláře předbíhají v tom, která prodá zájezd za výhodnějších podmínek. Přestože se daří ceny snížit až o čtvrtinu pořizovací hodnoty, ani tak nejde o částku zanedbatelnou. Letní dovolená dokáže udělat v rodinném rozpočtu pěknou rošádu.

Poradíme vám, jak opatřit dostatek peněz nutných na dovolenkové výdaje. V první řadě je vhodné požádat si o dvojí platbu – uhraďte nejprve zálohu a doplatek zbylé ceny zájezdu až těsně před odjezdem. Vyhnete se tak nejen velkým storno poplatkům v případě, že byste na zájezd nakonec nemohli odjet, ale hlavně získáte čas na zajištění dostatečného cash flow.

 

Kde sehnat peníze?

Nejzaručenějším způsobem, jak sehnat dostatečný obnos, je ušetřit si. Odkládat si z měsíčního platu je ale zdlouhavé a nemusí to v konečné fázi ani stačit. Efektivnější metodou, jak si zajistit dostatek prostředků k platbě letní dovolenky, je střednědobá půjčka. Půjčit si můžete 10 až 150 tisíc na 12 až 60 měsíců.

O úvěr může požádat zaměstnanec, živnostník nebo důchodce s prokazatelným měsíčním příjmem minimálně 10 tisíc korun, jenž vlastní bankovní účet, není v insolvenci, ani proti němu není vedena exekuce a nemá bydliště na Obecním nebo Městském úřadě. Půjčka je bezúčelná, tudíž je možné peníze použít bez omezení, bez uvedení důvodu. Úrok takové půjčky startuje na 0 % p.a. a RPSN na 12,8 %.

 

Půjčka bez skrupulí

Mezi další výhody této půjčky patří to, že nejsou účtovány poplatky za vyřízení, je možné splacení předem zdarma, není potřeba ručitele, ani zástavy majetku a především sjednání online. Žádná zbytečná byrokracie, chození do banky a nekonečné dny čekaní na verdikt, zda vám půjčku někdo schválí. O půjčku od TOMMY STACHI lze požádat pomocí interaktivního formuláře na webových stránkách. Následně budete přesměrování do Klientského centra, kde nahrajete požadované dokumenty, vyplníte pár informací o sobě, smlouvu podepíšete elektronicky pomocí SMS kódu a pak už můžete začít vybírat svoji dovolenou snů. Peníze jsou totiž odesílány na účet ihned po podpisu smlouvy.

Stále ještě přemýšlíte, jestli letos vyrazit? Zavřete oči, zasněte se, nasajte atmosféru a neptejte se „jestli“, ale vybírejte „kam“…