Jak vybírat kvalitní hotel jako profesionál?

Hledání ideálního místa pro odpočinek po náročné cestě nebo toho nejlepšího konferenčního prostoru, který vyhoví všem vašim požadavkům, rozhodně není nijak jednoduchý úkol. Ale pokud se zaměříte na stejná kritéria jako profesionálové v oboru, získáte brzy ideální výsledek s minimem námahy. A jak na to?

Především pátrejte po skvělé dopravní obslužnosti. Proč si kazit svou návštěvu jízdou plnou nesprávných odbočení nebo dlouhou chůzí z jediného volného místa na parkování v okolí? Prokop  hotel v Praze na Žižkově je snadno dostupný autem, autobusem i metrem. Z letiště Václava Havla to je k jeho branám necelých 18 kilometrů, takže vaše případné zahraniční hosty nečeká žádný nepříjemný přesun zabírající polovinu volného odpoledne. Jste vždy v centru dění, ale zároveň blízko klidové zóny – stačí projít tunelem pro pěší a ocitnete se v Karlíně, čtvrti plné svérázných hospůdek, příjemných kaváren a bohatého společenského života.

 

Zaměřeno na váš komfort

Tento půvabný Boutique hotel v Praze má samozřejmě i vlastní parkování a přístup na zahradní hotelovou terasu, aby vaší spokojenosti nechybělo skutečně absolutně nic. Bonbónkem na ubytovacím dortu je pak non-stop otevřený Lobby bar nebo bankomat a směnárna přímo v hotelu, které vás stejně jako spolehlivé hotelové taxi zbaví nejčastějších problémů spojených s cestováním do neznámé destinace.

 

Vše pro perfektní firemní akci

Hotel Prokop nabízí i plně vybavené konferenční místnosti v Praze v několika velikostech. Od jiných podobných nabídek se tyto odlišují především přítomností denního světla a individuálně nastavitelnou klimatizací. Samozřejmostí je pak kompletní konferenční technika, připojení na vysokorychlostní internet i plně vybavená kancelář školitele umístěná ihned vedle konferenční místnosti. Na vlastní kůži zjistíte, že v hotelu Prokop jednoduše mysleli i na ty nejmenší detaily, takže vás při plánování vaší konference, jednání či MICE akce zaručeně nic nepřekvapí. A to je jistota k nezaplacení, to nám věřte!