Vychutnejte si návštěvu Prahy díky ubytování v Royal Prague

Pražský Karlín patří bezpochyby k TOP návštěvním místům Prahy, a to především díky své unikátní atmosféře a nevšední architektuře, která umně pojí dovednosti starých mistrů s moderní městskou koncepcí. Ubytování přímo v srdci Karlína tak patří k tomu nejlepšímu, co můžete z Prahy ochutnat a zažít.

Royal Prague je velmi pěkný Spa hotel v Praze, který vám poskytne ideální zázemí pro fakultativní výlety po okolí či pro firemní akce. Jednoduše koncentruje pod svou střechou vše, co byste po náročném dni mohli potřebovat. 190 pokojů s elegantně stylizovanými interiéry vás uspokojí po všech stránkách. Zatímco budete spát na kvalitních zdravotních matracích, velkoryse řešená odhlučněná okna se postarají o maximálně klidné a tiché prostředí, a své cennosti pak můžete bez obav svěřit pod ochranu osobního trezoru.

Vyberte si ze čtyř různých typů pokojů a díky online rezervaci na stránkách okamžitě zjistíte, jestli je ve vašem zvoleném termínu ještě volno. Hotel v Karlíně Royal Prague vás neobtěžuje nutností rezervace přes telefon nebo zdlouhavým čekáním na potvrzení rezervace. A váš čas i nervy šetří i během příjezdu. Je snadno dostupný autem i MHD a samozřejmostí je i bezpečné zaparkování vašeho vozu v podzemních garážích.

 

Ideálního hotel pro relax po náročném dni

Patříte mezi náročné klienty, kteří si po celodenní práci chtějí vychutnat odpočinek ve všech jeho podobách? Royal Prague je perfektní Business hotel v Praze hned ze tří důvodů:

 

Vše zařídí za vás

Hotelové taxi i doprava zavazadel na letiště patří už ke standardům, ale zaměstnanci hotelu Royal Prague jsou připraveni udělat víc. Pomohou vám s itinerářem, zajistí vstupenky do opery nebo třeba na muzikál – stačí jim svěřit svá přání.

 

Poskytne vám ten pravý relax…

Přímo v hotelu najdete i fitness centrum a plnohodnotně vybavené SPA, s vysokorychlostní Wi-Fi jako bonusem.

 

… i skvělé gastronomické zážitky

Hotelová kuchyně Royal Prague patří mezi skutečné špičky a určitě oceníte i non-stop otevřený Lobby bar, tak jako tisíce spokojených hostů před vámi. Nechte se během svých cest matičkou Prahou skutečně hýčkat a odneste si odtud jen ty nejlepší a nejpříjemnější zážitky! Hotel Royal Prague vám s tím zaručeně pomůže!