Při výběru konferenčních prostor nepřistupuje na kompromisy!

Konferenční akce patří k nejnáročnějším firemním aktivitám vůbec. Aby byl den D absolutně perfektní, neobejdete se bez spolehlivého partnera, který zajistí vše od moderní techniky počínaje až po vyškolený personál konče. A hotel Jurys Inn v Praze na Florenci dokáže přesně takovým partnerem být.

Poskytuje osvědčené konferenční prostory v Praze se vším všudy. Nezáleží na tom, jestli pořádáte malou či středně velkou firemní akci, profesionální služby i zázemí vám ji vždy pomohou dovést k úspěšnému konci.

 

Ušetřete své hosty dlouhého bloudění

Konference v Praze bývají pro „mimoměstské“ často noční můrou. Ale hotel v Praze na Florenci Jurys Inn vás těchto obav zbaví. Je snadno dostupný autem i tramvají . Zastávka se nachází přímo před hotelem, a pokud by chtěli vaši hosté doporučit nějaké atraktivní místo v okolí, bez obav jim můžete navrhnout návštěvu blízkého vyhlášeného obchodního centra Palladium.

Pro vás má pak Jurys Inn připravený přehledný rezervační systém přímo na stránkách, díky němuž se váš úkol spočívající ve vyhledání vhodného ubytování smrskne na několik kliků myší.

 

Vše pro maximální komfort

Vy i vaši návštěvníci se můžete těšit na 214 moderních, odhlučněných a pohodlně vybavených pokojů s postelí, televizí i  pracovním stolem. O potřebné zázemí se pak postará minilednička, trezor na cennosti a set pro přípravu čaje a kávy. Všechny prostory jsou klimatizované a samozřejmě také nekuřácké. A nechybí ani kvalitní gastronomické služby či fitness centrum, v němž si po konferenci můžete efektivně vyčistit halvu.

 

V hlavní roli špičková technika

Perfektní konferenční hotel v Praze 8 Florenc se samozřejmě musí pyšnit i tou nejlepší technikou. V Jurys Inn proto najdete moderní odhlučněné konferenční prostory s výkonným zvukovým systémem  a spolehlivou vysokorychlostní Wi-Fi. Stačí si tedy s sebou přivést jen své prezentace, nápady a osobní šarm – víc už nic, a přesto bude vaše firemní akce dokonalá. Stačí se spolehnout na skvělé zázemí v hotelu Jurys Inn!