Jak získat peníze zpět při nákupu přes cashback portál?

Cashback portály jsou v zahraničí naprosto běžné. U českých spotřebitelů si již také získávají na stále se zvyšující oblibě. Co vlastně cashback portály jsou, v čem spočívá jejich výhoda pro zákazníka?

Nejoblíbenější český cashback portál

Cashback portál, který je v České republice nejpopulárnější, se vyznačuje tím, že není zatížen žádnými poplatky. Nabízí nákup ve více než 2000 online obchodech, a to jak českých, tak zahraničních. Ty jsou na stránkách portálu rozděleny podle kategorií (móda, elektro, služby a podobně). Většinou se jedná o největší a nejpoužívanější weby na českém internetu. V současné době tento portál používá přes 700 000 uživatelů.

 

Jaké mají lidé zkušenosti s cashback portálem?

Zkušenosti s cashback portálem, především s tím v Česku největším, pak lidé často popisují na svém blogu a vy se tak můžete dozvědět podrobněji, jak vše funguje. Dozvíte se tak, že postup je následný: přes cashback server nakoupíte u svého oblíbeného eshopu a dostanete zpět jako určitou formu slevy peníze. Z každého nákupu přes tento server tak sbíráte peníze z realizovaných objednávek, a to přímo na svůj účet na daném serveru.

Přes cashback portály lidé ze svého nákupu zpětně vydělávají peníze

 

Jak cashback funguje?

Jak tedy cashback funguje? Jedná se o propojení zákazníka, cashbackového portálu a e-shopu. Zákazník si skrze cashback portál objedná zboží. Následně pak e-shop zaplatí portálu provizi za přivedení zákazníka. Provize je pak rozdělena mezi cashbackový portál a zákazníka. Odměnu z nákupů si pak zákazník může nechat vyplatit na bankovní účet. Přitom konkrétní odměny se mohou pro zákazníka pohybovat až do výše 33%.

Jak jsme se mohli přesvědčit, přes cashback portály lidé ze svého nákupu zpětně vydělávají peníze. A to při nákupu u svých dosavadních, oblíbených e-shopů. Skvělé!