Jaké vibrátory lze označit za luxusní?

Božský, luxusní, naprosto jedinečný – také se vám zdá, že se tato slova stávají v obchodech tak trochu nadužívanými, a že je s trochou představivosti lze „napasovat“ úplně na všechno? Proto jsme pro vás připravili přehled těch „the best“ vlastností, které by podle nás neměly chybět žádnému luxusnímu vibrátoru, který si své jméno skutečně zaslouží. Díky nám vás už zkrátka žádná záludná reklamština nenapálí!

 

Sledujte množství funkcí

První velmi důležité kritérium. Pokud vibrátor nabízí jen jeden či dva druhy/intenzity vibrování, mezi luxusní erotické pomůcky určitě nepatří. Každá žena je totiž jiná, a množství dostupných možností zvyšuje šanci na úspěch několikanásobně. Navíc věděli jste, že „chutě“ dámské vagíny se mění i v závislosti na jejím hormonálním cyklu? Takže proč si pořizovat an jeden měsíc tři různé vibrátory, když jejich funkci může bez potíží zastat jeden skutečně kvalitní kousek?

Naopak nezáleží na tom, jestli je zvolený vibrátor zaměřený „jen na to jedno“ nebo nabízí i více možností. Vibrátory určené speciálně pro potěšení klitorisu mohou mít své rovnocenné protějšky v klasických modelech i kombinacích „vše v jednom“, záleží především na kvalitě provedení

Zaměřte se na materiál

Z čeho by měly být vyrobeny luxusní vibrátory? Na prvním místě je určitě umělá kůže – takový vibrátor zkrátka vypadá i na omak jako živý. Okamžitě hřeje a dá se s ním i mazlit – bez nadsázky. Báječným materiálem je také lékařský silikon nebo gel. Takové vibrátory se perfektně přizpůsobí, netlačí a skvěle přenášejí vibrace, což je rozhodě nezanedbatelné plus. Výhodou luxusních materiálů je také jejich snadná údržba a vysoká hygieničnost, což v ložnici jistě oceníte.

 

A co vodotěsnost?

Pokud hledáte mazlíka do sprchy nebo dokonce do vany, měli byste pátrat i po údajích o vodotěsnosti. Kvalitní sexshop vám bez okolků sdělí, jaké výhody můžete od své nové erotické hračky očekávat. Jen velmi málo vibrátorů je vhodných k použití při koupeli a připravte se na to, že jejich cena není zrovna nízká. Na druhou stranu svým slibům dozajista dostojí, takže vaše sexuální uspokojení nebude omezeno místem ani příležitostí. Nikdy vás nenechají na holičkách, a to se rozhodně počítá!