Vytvořené teplo vám stále uniká z domu – řešení je jednoduché

Každý rok jsme svědky obrovského úniku vytvořeného tepla v rámci ohřevu interiéru v současných rodinných domech. Nejde postavit dům, kde by se teplý vzduch nedostal za jeho zdi, ale dokážeme ho za pomocí chytře zvolených technologií udržet co nejdéle s maximálním užitkem, tak proč jen nečinně pozorovat opačný efekt? Napomoci si můžeme společností Ip Polná a jejich nabídkou moderního přístupu v rámci efektivní izolace.

Úspory už za několik hodin

Úspory z nákladů z vytápění se objevují ihned po dokončení rychlé a snadné realizace, kterou provádí jediný zkušený dělník. Jediné co pro něj lze udělat, tak ho pohostit kávou. O vše ostatní se už postará zcela sám a za 3 hodiny je s prací hotový. Používá nejmodernější technologii na principu klasické pumpy, která materiál dopraví na místo určení.

Jak se o izolaci dozvědět více informaí?

Je to velmi jednoduché, stačí nezávazně zkontaktovat společnost Ip Polná a ta za vámi vyšle odborníka s nezávazným charakterem setkání. Zmapuje terén, zaměří stavbu a dle poskytnutých informací vám nabídne kompletní poradenství, na jehož konci bude stát minimální třetinová úspora nákladů za vytápění. Teprve až po té se sami rozhodnete, jestli na projektu zapracovat a investici vložit do rukou společnosti s více jak 20 letou historií.

 

Proč by vás měla tato izolace Magmarelax oslovit?

Izolace Magmarelax se totiž zaměřuje výhradně na strop, kterým utíká největší množství tepla. Tento jev je velmi známý, proto je zcela pochopitelné, že právě v těchto místech je izolace nejúčinnější a zaznamenává nejvýraznější efektivitu. Magmarelax okamžitě po ukončení stavebních prací zabraňuje úniku tepla z domu a šetří minimálně 30 % nákladů. Pod střechou se mimo jiné v letní sezóně zbavíte zvýšené teploty a v případě požárů si navíc zajistíte vyšší bezpečnostní standard.

Izolace Magmarelax je bez tepelných mostů a investice se navrací již po 5 letech.

 

Proč zrovna zaizolovat strop?

Systém foukané minerální izolace Magmarelax má na stropech největší efektivitu, jelikož s jedná o největší plochu v domě. V tomto prostoru se nenachází žádná okna ani jiné stavební otvory. Izolace má proto tak velký účinek a při tom není nutné přistupovat k dalším finančně náročným opatřením, jako je zateplení fasády či výměna oken. Poptávkový formulář naleznete na stránkách www.mojeizolace.cz a začít můžete klidně už zítra bez ohledu na klimatické podmínky.