Jakou podobu může mít výčepní zařízení v domácnosti?

Přemýšlíte vážně o tom, že si do svého rodinného domu pořídíte výčepní zařízení, abyste na večírky, rodinná posezení a pro návštěvy nemuseli neustále kupovat lahvové pivo nebo plechovky? Pivo je samozřejmě základním nápojem na většině večírků. Pokud už jste se rozhodli pro nákup výčepního zařízení, nic neuspěchejte. I výčepních zařízení je na trhu více druhů. Ty se liší vzhledem i schopnostmi. Nejprve si tedy prohlédněte, jak mohou jednotlivé druhy vypadat, a jaké budou mít schopnosti.

Kde najít nabídku více druhů?

Možná si myslíte, že najít výčepní zařízení u prodejce, který bude nabízet zastoupení hned několika typů, bude složitý problém. Stačí ale jen hledat u specialistů v oboru piva. I takoví specialisté se na našem trhu totiž dají najít. Jestli hledáte informace v oboru piva, zajímavosti, technologická zařízení všechny ostatní zajímavosti v oboru tohoto nápoje, stačí navštívit Svět-piva.cz. zde najdete také nabídku výčepních zařízení, zastoupenou hned několika druhy a typy.

Od klasických až po moderní

Výčepní zařízení na Svět-piva.cz jsou zastoupeny hned několika základními modely. Základní rozdělení druhů je z hlediska jejich konstrukce a technologie čepování piva. Nejvyužívanějším druhem jsou kontaktní výčepní zařízení. Jedná se o kompletní sestavu zařízení, které slouží k chlazení, čepování i podávání kvalitně připraveného piva. Dle výkonu tohoto zařízení je určeno i jeho využití, od domácího až po profesionální. Dále se v nabídce můžeme setkat s vodním podstolovým chlazením, které se využívá v kombinaci se stojanem. Dalším nabízeným druhem jsou také párty pípy, neboli cestovní výčepní zařízení. Tento druh není nijak závislý na energiích a je plně mobilní. Pípy se šroubují přímo na narážeč a jejich součástí není chlazení. Velmi zajímavou kategorií pro domácnosti jsou však luxusní výčepní zařízení. Každý druh v této kategorii má svůj osobitý design. Díky tomu se stává výčepní zařízení okrasou dané místnosti.

 

Detailní nabídku druhů a veškeré další informace o pivu najdete na www.svet-piva.cz.