Jaký pelech je pro psa ten nej?

Platí, že každý pes je jinak náročný. Jeden potřebuje být neustále u svého pána, jiný si vydrží hrát sám celé hodiny, některý pes sní téměř cokoliv, druhý potřebuje jen vybrané pochoutky atd. Jen jedno mají všichni psi společné – potřebují se dobře vyspat, aby byli maximálně spokojení. Přinášíme vám hned několik tipů na různé druhy psích pelechů. Který vyberete pro svého mazlíčka vy?

Vždy je potřeba psa sledovat

Pokud vybíráte pelech pro psa, volte podle jeho, nikoliv podle vás. Pozorujte psa kde a jak spí a tomu podřiďte výběr. Pokud to neuděláte, nebude váš pes spokojený, takže budete mít jen starosti.

Druhů je hned několik

Pelechy pro psy mohou mít řadu podob. Mezi základní patří speciální matrace, které jsou vhodnější pro větší plemena. Psi se na nich totiž mohou pěkně rozvalovat. Jestliže má matrace pro psy vydržet, je třeba aby byla vyrobena z extra odolného materiálu. Naším tipem pro vás jsou matrace od značky Dooop. Jsou totiž ušity z extra odolné a nepromokavé látky. Vlastností, kterou psi ocení je, že mají potah podobný semiši, takže jsou velice příjemně hřejivé. Vás jako majitele potěší, že je možné vyjmout náplň a snadno ji vyčistit. Dooop vyrábí i extra odolné pelechy s mantinelem.

I super levně

Pokud váš pes vyhledává teplo, je lepší volit pelech s mantinelem. Můžete volit pelechy pevné (z umělé hmoty s výstelkou) nebo pelechy, které jsou celé vyrobené z látky. I v této kategorii pro vás máme tip. Koupit můžete i levné psí pelíšky a přitom zajistit psovi maximální komfort. Jedná se o pelechy vyplněné prošívaným dutým vláknem, které mají šikovně vymyšlenou přikrývku – je přišita přímo k pelechu, takže se pes jednoduše zachumlá.

 

Designové kousky

Jestliže máte rádi design a rádi vašeho psíka hýčkáte, můžete vybírat z kategorie designových pelíšků. K mání jsou i takové kousky jako pelech ve tvaru postele s nebesy, boudička zdobená mašlí a další.

 

Nebudeme vás již zdržovat, váš pejsek chce jistě pohodlně spát ještě dnes. Splňte mu jeho sen. Podívejte se www.mujmazlik.cz a vyberte mu ten nej!