Jste nezaměstnaní? Poradíme, jak se dostat na volná pracovní místa!

I přes relativně vysokou míru nezaměstnanosti je nabídka volných pracovních pozic na našem trhu relativně pestrá. Dostali jste se i vy do potíží při hledání zaměstnání? Trápí vás, že i když jsou na trhu práce pracovní pozice, o které byste měli zájem, nemůžete se na ně dostat? Naštěstí na to nejste sami a vždy se máte na koho obrátit. Personální agentury jsou tu přímo od toho, aby pomáhaly lidem najít nové uplatnění na trhu práce. Každoročně pomohou tisícům pracovníků s hledáním zaměstnání. Zkuste jejich pomoc i vy.

 

Stabilní agentury vám nabídnou nadstandardní služby

Personální agentury jsou v současné době na našem trhu zastoupené ve velmi hojném počtu. Některé se specializují pouze na práci v daném regionu, jiné mají celorepublikovou působnost. Bohužel v obou oblastech se najdou agentury spolehlivé a méně spolehlivé. Rozdíly v kvalitě nabídek práce a služeb při hledání zaměstnání jsou opravdu obrovské. První rada rozhodně je, abyste se obraceli na stabilní personální agentury s tradicí. Takové společnosti jsou schopné vám s hledáním zaměstnání opravdu účelně pomoci, ať už hledáte v jakémkoliv oboru.

 

Chcete příklad – Manpower!

Pokud máme uvést příklad stabilnáí a kvalitní personální agentury na našem území, může se jednoznačně jednat o Manpower. Tato společnost pomáhá hledat zaměstnání a nabízí volná pracovní místa u svých smluvních partnerů po celé Evropě více, než 65 let. Manpower figuruje v 83 světových zemích a celkem má 4 400 poboček. 23 poboček je pak v České republice a jen v loňském roce pomohla tato agentura najít zaměstnání pro 20 000 osob.

 

Nejen pásová výroba ve fabrikách

Možná si při vyslovení pojmu personální agentura představíte jen místa montážních dělníků v pásové výrobě. Je pravdou, že některé druhy agentur se specializují jen na tyto pozice, ale případ Manpower to rozhodně není. Agenturní zaměstnávání je schopná zajistit i na mnoha jiných pozicích v různých odvětvích. Kategorie zaměstnání, ze kterých můžete v nabídce Manpower vybírat, jsou například zákaznická centra, výroba, technické pozice, logistika, informační technologie, obchodní pozice, finance a účetnictví a nechybí ani vedoucí pozice.

 

Detailní nabídku najdete na www.manpower.cz.