Je nová a je moderní. Pražská rezidenční čtvrť, kde budete chtít bydlet

Co je vlastně charakteristikou moderního bydlení? Většinou si pod tímto pojmem představíme celkový komfort, který nám takové bydlení dokáže poskytnout. Mělo by to být místo, kde nám nebude k životu prakticky nic chybět. Často je poměrně obtížné takové nároky spojit v jednom projektu, ale velmi dobře se to daří nové lokalitě Byty u parku.

Lokalita je na pražském Žižkově, takže o dopravní dostupnost, služby ani kulturní vyžití se nemusíte obávat. Kromě toho název napovídá, že zde najdete také dostatek zeleně, protože čtvrť přímo navazuje na přilehlý park.

 

Moderní byty v moderním prostředí

Pro moderní bydlení je charakteristická také moderní architektura, a to jak vevnitř, tak také z venčí. V tomto ohledu si architekti dali opravdu záležet, protože samotné byty jsou dokonale prosvětlené denním světlem, zvenku pak zase perfektně zapadají do okolního prostředí. Je to dáno už výškou, která nepřesahuje 6 podlaží, proto je v souladu s okolní krajinou.

Projekt Byty u parku v Praze je zkratka promyšlený po všech stránkách. Z architektonických prvků oceníte také balkony, lodžie nebo terasy, které jsou vítaným propojením interiéru a exteriéru. Celkem 11 bytových domů nabídne:

  • 272 samostatných bytových jednotek
  • Dva jednopokojové ateliéry

Byty mají různé dispozice, takže si zde vyberou jednotlivci a dvojice, ale také větší rodiny. Ty nejmenší byty v provedení 1+kk mají plochu 30 m2. Široce jsou zde zastoupeny také bytové jednotky 2+kk nebo 3+kk. K dispozici je také 6 mezonetových bytů 4+kk a největší byt je potom 5+kk. Byty na prodej Praha 3 jsou již nyní k dispozici k nákupu, přičemž zájem je tradiční velký. Proto by zájemci určitě neměli váhat, pokud je bydlení v této lokalitě osloví.

 

Příroda, nákupy i zábava

Byty se nacházejí v zelené lokalitě, přičemž to není pouze o přilehlém parku. Na dosah máte také centrum nebo blízké Vinohrady, kde se dostanete rychle autem i MHD. Příležitostí pro nákupy i posezení s přáteli je tak vždy mnoho.