Vánoční výzdoba

Vánoce jsou pro mnohé ty nejkrásnější a nejdůležitější svátky ze všech. Právě proto si je zpříjemňujeme, jak nejvíce to jde. Pečeme cukroví, nakupujeme a balíme dárečky pro naši rodinu a přátele, chodíme bruslit, líbáme se pod jmelím nebo chystáme adventní věnce. Co však k Vánocům také neodmyslitelně patří, jsou světýlka všeho druhu. Světýlka můžeme umístit klasicky na vánoční stromeček, do okna nebo na dům, aby krásně zářil.

 

Kvalitní vánoční světla Orava

Problém ale je, že ne každá vánoční světla jsou kvalitní. U některých přestane brzy svítit pár žároviček, některá po pár hodinách přestanou svítit úplně. Kvalitní vánoční světla a ozdoby najdete na www.orava.cz, kde si můžete vybrat ze světelných trubic různých barev, světelných rampouchů, třásní a dalších světelných ozdob.

Například světelná vánoční světla Orava CL-300 W vypadají jako vločky, které se snášejí na váš dům nebo zahradu. Řetěz s padajícími světly v trubici má celkovou délku 25 metrů, krásně s ním tedy rozzáříte velkou část domu i větší venkovní strom. Vzdálenost mezi jednotlivými trubicemi je 2 metry a jedna trubice měří 60 cm. Celkově je na řetězu 10 trubic, ve kterých se pomalu snáší světlo jako padající sněhová vločka. Pocit padajícího sněhu navíc umocňuje bílá barva LED světla. Vánoční světla Orava CL-300 W se napájí přes AC adaptér s IP44 bezpečnostním krytováním. Řetěz je vhodný jak do interiéru, tak i do exteriéru. V nabídce jsou samozřejmě i kratší řetězy o délkách 7,4, 13, nebo 18 metrů.

img

Velmi krásně působí i malé rampouchy, které jsou umístěny na řetězu dlouhém 14,7 metrů. Jeden rampouch měří 10 cm a na řetězu jich je 60. Rampouchy jsou od sebe rozmístěny po 8 centimetrech. Hodí se do exteriéru i interiéru a ozdobit s nimi můžete dům, zahradu i stromy. Tato vánoční světla Orava CL-60 B  si můžete vybrat modrá, červená nebo bílá. Pro slavnostní ozdobení domu můžete zvolit i bílá LED vánoční světla CL-400 W, která mají krásný a jemný tvar třásní.

Veškerá vánoční světla můžete zakoupit na www.orava.cz.