Jste slabí, bez energie a podráždění? Víme co vám chybí

Výraz ve vaší tváři prozrazuje aktuální pocity a částečně i zdravotní stav, ve kterém se zrovna nacházíte. Usměvavým lidem toho chybí podstatně méně než zamračeným jedincům. Při tom se ve většině případů jedná o mírnou disbalanci minerálů a vitamínů ve vašem těle. Určitě znáte klasické zástupce vitamínů a dost možná jste už slyšeli, na co všechno je například vitamin C dobrý a co vše pro lidské tělo dokáže udělat.

A teď si představte, co vše se vám tedy může zdát, když ho budete mít nedostatek, a tak je to se všemi zástupci minerálních látek a vitamínů. Lidské tělo je sice důmyslným nástrojem a dokáže si celou řadu vitaminů a minerálů vytvořit samo, u některých položek je nutná výpomoc v podobě příjmu ze stravy.

 

Strava je stále chudší

Z důvodu soustavného snižování minerálních látek a vyčerpanosti zemědělských polích se v zelenině a ovoci snižuje obsah cenných látek. Pokud vezmeme dnešní jablko a porovnáme ho s jablkem před padesáti lety, nalezneme v něm méně jak poloviční obsah cenných látek v podobě minerálů a vitaminů.

Například hořčík se z naší potravy vytratil takřka úplně a je nutné ho suplementovat. Při tom se jedná o jednu z nejdůležitějších látek, jejíž nedostatek vede ke svalovým problémům, bolestem, depresím, zhoršenému krevnímu oběhu, spánku a tím by tento výčet zdaleka neskončil.

 

Natural Calm Magnesium

Zapomeňte na standardní tabletky z lékárny, kde není obsažen vysoce vstřebatelný hořčík, a navíc je ho v jedné kapsli malé množství a objednejte si Natural Calm Magnesium v prášku. Pouze jeden člověk ze sta by měl po analýze hořčík v normálních hodnotách. Ostatní lidé trpí jeho deficitem, což je z dlouhodobého hlediska vážný problém. Pokud kouříte, jíte sladké a stresujete se, ztrácíte hořčíkové zásoby dvojnásobnou rychlostí. Zastavte tento proces a bojujte s tím.