Vánoce v klidu a pohodlí bez zbytečného stresu z úklidu – jak?

Vánoce se blíží, alespoň vánoční trhy jsou v plném proudu a pomalu začíná panovat šílenství s nakupováním dárků. Vánoce by měli být svátkem klidu a míru, ale je to opravdu tak? Spíš by se dalo říct, že je z těchto svátků většina lidí pěkně ve stresu. Honem napéct cukroví, které se stejně rovnou sní jako na běžícím páse. Nakoupit dárky, nejlépe co nejdřív, což je na poslední chvíli celkem problém. Ozdobit stromeček, protože trocha té vánoční výzdoby taky neuškodí, ještě je však třeba rozhodnout, zda stromeček umělý či živý…

Ale hlavně nezapomenout na to, aby bylo všude čisto, takže předvánoční úklid je samozřejmostí. A jaký obyčejný člověk má tohle všechno na poslední chvíli zvládnout? Nakonec se z Vánoc stávají svátky stresu a „kdo dřív nakupuje, ten má dárky“. Ani se nestačíte posadit a pořádně vstřebat tu vánoční atmosféru a stánky s horkým punčem jsou pryč, cukroví je pryč, stromeček usychá a sníh ještě ani nenapadl. Jste nakonec rádi, že jste tohle období vůbec přežili.

Možná ale k přežití vánočních svátků stačí jen malá přeorganizace vašich plánů. A my jsme navíc ochotní vám s tímto pomoct. Jak by se vám líbilo, nestarat se o vánoční úklid, a mít tak více času na vše ostatní? Ne, nejedná se o žádný žert, netaháme vás za nos. Tak si to představte, jen do toho. Nezní to tak úplně špatně, že. Mytí oken? Už nemusíte řešit.

Vytírání podlah, čištění koberců? Nemusí být vaše starost. Každé přání ohledně úklidu, které budete mít, může být splněno. A to nejlépe s naší pomocí. S pomocí úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken, výškové práce Praha, o hektické Vánoce přece nikdo nestojí. A nejlepším místem k odpočinku by měl být právě domov, kde rodina navodí tu správnou sváteční atmosféru a nepůjde jen o hádky, kdo co má udělat a kdo co neudělal.

I tomu se tedy díky nám můžete vyhnout. Jsme profesionálové, je na nás spoleh, svou práci děláme s láskou a bez jakéhokoliv pochybení a s našimi cenami budete jistě také spokojeni. Rozhodně si po našich službách budete moct stále dovolit i krok „kdo dřív nakupuje, ten má dárky“.

Že by vánoční úklid ocenila i vaše firma? To rádi slyšíme a také v tomto případě rádi pomůžeme. Naše služby nenabízíme jen do domácností, ale také do firem, škol, školek, … Vlastně na lokalitě nezáleží, a to doslova, protože máme stálé zákazníky po celé České republice, na Slovensku, v Rakousku, dokonce i Německu. Díky kvalitě služeb, našemu vystupování a naší spolehlivosti jsme mezinárodní, a to se počítá. My jsme s tím rozhodně spokojeni, ale neusínáme na vavřínech a stále se držíme těch nejmodernějších technologií. Ve všem, co děláme, u nás opravdu nemáme konkurenci.

Možná si říkáte, co by se například na mytí oken mohlo dát zkazit. Ale jistě se stalo už i vám, že po vyleštění vám okna stále hyzdily šmouhy po lešticím přípravku nebo že okna byla stejně za chvíli zase od prachu. A pokud si myslíte, že svá okna myjete dokonale a nikdo jiný už by to tak skvěle nezvládl, směle vám dokážeme, že my ano, a stále budete mít alespoň o starost méně.

Jak již bylo řečeno, mytí oken provádíme v bytech, rodinných domech, obchodech, velkých nákupních či společenských centrech, ve zdravotnických zařízeních či v kancelářích firem nebo v komerčních prostorech,… Realizujeme je u všech typů oken, výloh nebo prosklených ploch, a to i v těžko přístupných místech a ve výškách. Samozřejmostí je špičkové vybavení. Používáme velmi kvalitní německou chemii, tu používáme k odstranění veškerých nečistot, samozřejmě pro hrubé nečistoty používáme jinou než obvykle. Ke konečnému leštění chemii však žádnou nepoužíváme. Naší specialitou je, že leštění provádíme nasucho. Je to totiž mnohonásobně efektivnější metoda než užití lešticích přípravků.

Leštění nasucho je sice fyzicky náročnější postup, na to ale v naší firmě nehledíme. U nás hledíme převážně na kvalitu služeb, takže zásadně k leštění používáme pouze tuto metodu. Máme spolehlivě ověřeno, že při použití lešticích přípravků, jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy. Zato po leštění nasucho se nic takového stát nemůže. Leštění provádíme vysoce kvalitní bavlněnou plenou, díky které jsou okna dokonale průhledná a křišťálově lesklá. A protože se na nich nenachází už žádná vlhkost, na kterou by se mohly chytat částečky prachu, zůstávají čistá ještě dlouho po mytí.

Okna tedy myjeme i ve výškách, pro což máme i speciální vybavení a odborně školené pracovníky. Vlastníme dokonce horolezeckou techniku a práce s ní nám není vůbec cizí. Proto si poradíme i se špatně dostupnými okny. Jsme vám tedy připraveni opravdu splnit každé přání.

Takže se u začínajících vánočních svátků uvolněte, zahrňte nás do svých plánů a jistě nebudete ničeho litovat. Protože vánoční atmosféra by měla patřit do každé rodiny. Žádný zbytečný stres a panika. Tomu už dávno odzvonilo. Náš tým úžasných pracovníků je tu proto, aby pomáhal a pomohl vše dovést k dokonalosti.

Zachovat živé barvy koberce a zbavit se alergenů dokáže strojové čištění

Manželka si před nedávnem přečetla v časopise článek o důležitosti údržby koberců a od té doby mi o tom neustále povídala. Upozorňovala mě, že si pravidelným čištěním můžeme ušetřit na náklady na koupi dalšího koberce, protože udržovaný koberec vydrží o mnoho déle. Mimo jiné tím ochráníme i naše zdraví, protože množství nahromaděného prachu v koberci je neskutečné a náš obyčejný vysavač si s tím nedokáže poradit. Také vzhledově na tom bude koberec o mnoho lépe, jestli ho necháme vyčistit. To jsem musel uznat, protože koberec vypadal už trošku sešle a to jsme ho měli teprve necelé dva roky.

Okna 02

Nakonec jsem i já uznal, že se taková investice vyplatí. Minimálně bych alespoň vyhověl manželce a skončily by nekonečné diskuze o kobercích. Vyhledal jsem si tedy na internetu informace o firmách, které se čištěním koberců zabývají. Když už jsme se do toho pustili, tak jsem chtěl pořádné detailní čištění a rovnou se zbavit i alergenů, které by se mohly v koberci vyskytovat.

Účinnou dezinfekci a hloubkové čištění dělá A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček, koberců Praha. Vytvořili mi cenovou kalkulaci, se kterou jsem souhlasil. V termínu, který nám s manželkou vyhovoval, k nám poslali pracovníky, aby nám koberec vyčistili.

Chtěl jsem se podívat, jak čištění probíhá, ale bylo mi hloupé dívat se jim celou dobu přes rameno. Pracovníci A SERVISU s tím ale neměli žádný problém a sami mě vyzvali, abych se šel dívat, jestliže mě to zajímá. Ukázali mi, jak nanášejí čisticí a dezinfekční chemii a jak kotoučovým strojem pečlivě kartáčují jednotlivá vlákna. Odstranili tak všechny nečistoty.

Barvy koberce se podařilo oživit a znatelně se vylepšilo ovzduší v místnosti. Manželka měla pravdu, pravidelné čištění koberců se vyplatí.