Kam zajít na opravdu kvalitní House music?

O tom, že je house music jedním z nejpopulárnějších hudebních stylů současnosti, nemůže být pochyb. Jen málokterá hudba dokáže člověka tak hluboce pohltit, jako právě house music. Ideální rychlost, téměř neomezená kreativita, mix různých žánrů dávají tomuto stylu možnost zaujmout masy, což se daří. Jste i vy milovníky house music. Máte ale zájem jen o opravdu kvalitní hudbu? V tom případě vám poradíme, kam zajít.

 

Výlet do Brna rozhodně nezklame

V současnosti můžeme na trhu najít velké množství DJ´s, kteří produkují house music, nebo jejího blízkého příbuzného – electro house. Bohužel většina takových DJ´s je kopíruje a lehce pozměňuje to, co už bylo vytvořeno. House music je sice žánr, který zaujme skoro každého, ale ne každý ho umí kvalitně vytvořit. Jestli si chcete poslechnout a užít opravdu kvalitní house music nebo electro house, můžete si udělat výlet do Brna, konkrétně do Tabarin Clubu.

 

Zahraje vám DJ Mekki Martin

DJ Mekki Martin  je v současnosti jedním z nejpopulárnějších tuzemských     DJ´s,  kteří se specializují právě na house music.  Jeho domovským klubem je právě brněnský Tabarin Club. Tabarin Club je jedním z nejpopulárnějších podniků nejen v Brně, ale na celém území České republiky. Historie tohoto klubu má už 22 sezon. Za tuto dobu se zde vystřídalo několik DJ´s, a mnozí z nich se následně proslavili i za hranicemi ČR. DJ Mekki Martinovi při jeho kvalitách bude naše zemička možná za chvíli také malá.

Přesvědčte se na vlastní uši. Ochutnávku najdete na videokanálu!

Jestli nemáte rádi nakupování zajíce v pytli a raději si chcete nejprve poslechnout, jak vlastně vypadá tvorba DJ Mekki Martina, žádný problém. Na kanálu Youtube totiž najdete celý jeho videokanál s kompletním playlistem. DJ Mekki Martin má na svém videokanálu velké množství songů a nechybí mezi nimi ani absolutní novinka – Beats 4 You.