Kde najít vhodnou hostesku?

Na jakou agenturu se obrátit?

Při výběru agentury dbejte na reference. Spokojení klienti se na agenturu rádi obrátí znovu. Nezáleží na tom, odkud jste. Hostesky obvykle jezdí po celé České republice, nebo i do zahraničí. Cílem agentury je splnit vaše přání do posledního detailu a navázat s klienty dlouhodobou spolupráci. Na akce, ale nevyráží hostesky samy, většinou s nimi jezdí i koordinátorka, která dohlíží na hladký průběh celé akce. Ty nejlepší agentury jsou schopny vám zařídit profesionální tým na vaši akci i během velmi krátké doby.

Podle čeho si vybrat hostesky?

Hostesky si vybírejte podle Vašich osobních sympatií a preferencí. V galerii najdete fotky všech hostesek, se kterými agentura disponuje a můžete se tak rozhodnout podle vzhledu. Pokud však máte speciální požadavky, jako například znalost jazyků, hostesky agentura na základě vašich požadavků vybere vhodné hostesky přímo pro vás.

Co očekávat od hostesek

U hostesek agentur je na prvním místě profesionalita. Jejich vystupování musí být na úrovni a bývá zajištěno kvalitním školením, kterým ženy projdou po jejich přijetí. Nezapomínejme však na atraktivitu. Hosteska musí být především krásná žena, která svým vzhledem a příjemným vystupováním zaujme hosta, nebo potencionálního klienta na první pohled. Je důležité, aby hosteska vynikala nejen svým vzhledem, ale i charakterem.

Co víc vám agentura může nabídnout?

V dnešní době se agentury nezabývají pouze hosteskami. V jejich nabídce najdete i pozici s názvem promotér. Promotéři se specializují na prodej, zviditelnění značky a v neposlední řadě zvýšení prestiže výrobků nebo značky. Barmany, kteří dokáží vylepšit vaši společenskou událost a v neposlední řadě modelky. Jejich profesní zkušenosti můžete využít při profesionálním focení vašich produktů.