Prohlubte sexuální prožitek něžnou intimní masáží!

I když se dva lidé bezmezně milují, mohou být v milostném životě časem nespokojeni. Samozřejmě existuje nespočet sexuálních hraček, ale ne všichni jsou natolik odvážní, aby je vyzkoušeli. Prvním krokem pro otevření fantazie je intimní masáž.

Určitě si můžeme zajistit intimní masáž profesionální rukou, ale v domácím prostředí je člověk uvolněný, a navíc se přesvědčí, jak dobře zná drahá polovička jeho tělo.

 

Na masáž se budete těšit

Tento intimní rituál zajistí klid v duši a uvolnění před samotným aktem. Jeho prožitek bude silnější. Ne nadarmo se říká, že předehra je důležitá a oba partnery patřičně nažhaví. Klíčem k úspěchu je zajištění masážního oleje či krému na kůži. Posledním hitem je masážní svíčka, která se skládá ze směsi olejů. Rozehřátý olej je pro pokožku jako stvořený a jeho účinek přenese člověka do nadpozemských výšin. Každého uživatele potěší, že je cenově dostupný a vydrží i na několik masáží.

 

Voňavý olej je pro kůži balzám

Jakmile se dostane masážní olej do všech částí těla, vypustí vonné látky. Člověk ihned pocítí hřejivý pocit a uvolnění. Masážní oleje se hodí pro každodenní použití a potěší unavenou mysl i svaly. Výsledkem je maximální spokojenost a hedvábná pokožka. Díky tomuto přípravku je zajištěn partnerovi vytoužený pocit péče. Ihned z něj opadnou problémy a milování je nepopsatelně krásné.

 

S masážní hlavicí je to nejlepší

Jednou z nejoblíbenějších hraček pro chvíle intimního blaha je masážní hlavice, ale pomůže nejen při masírování nejtajnějších partií. Masážní hlavice překvapí svou výkonností a příjemnou pořizovací cenou. Většina má hned několik masážních režimů výkonnosti, a proto uspokojí i nejnáročnější uživatele. Oboustranné hlavice dráždí intimní zóny ještě důsledněji a po jejich vyzkoušení už se bez nich prostě neobejdete.