Kdo chce ušetřit až 30% výdajů? Poradíme v tomto článku!

Situace v současném bydlení je naprosto jednoznačná. Stále více domácností se snaží snížit své výdaje, a to i z důvodu neustálého zvyšování cen energií. A nyní si odpovězte zcela upřímně – Kdo z nás by nechtěl ušetřit například 30% ze stávajících nákladů? Naštěstí už v současnosti takový způsob existuje a co víc, on dokonce velmi efektivně funguje i v praxi. Průměrné výdaje rodinného domu za vytápění činí zhruba 35 tisíc ročně. S efektivním řešením snížení výdajů můžete každý rok ušetřit až 10 tisíc korun.

Ani 3 měsíce, ani 3 týdny, ani 3 dny, ale jen 3 hodiny!

Představte si to zjednodušeně. Posadíte se k televizi a začnete sledovat svůj oblíbený celovečerní film nebo v případě mužů svůj oblíbený sportovní přenos. Stačí si jen posedět v klidu na 3 hodiny.Usedáte k programu v domě, který nešetří a na konci pořadu už sedíte v domě, který šetří! Nemusíte ani hnout prstem, bez nepořádku, bez hluku a ještě v super kvalitě. Ani nepoznáte, že v domě právě probíhá důmyslná operace. Po odchodu řemeslníků nezůstane nepořádek a máte jistotu, že cokoli budete chtít, bude předem splněno. Ptáte se, jak to možné?

Je to nejen možné, ale je to zaručené. Vyberete si zkušené borce, kteří moderní metodu pilují už mnoho let. Nejenže mají cenné zkušenosti, ale hlavně chtějí klientovi pomoci.

MAGMARELAX® ECO – nejlepší světové vlákno

My se na tuto unikátní metodu, která dokáže přinést až několikatisícové úspory ročně, zaměříme detailněji a rozebereme si její přednosti. Jedná se o zateplení podlahy na půdě, neboli zateplení stropů. Nejvíce doporučovaný systém je zafoukání dutých stropů nebo na volnou plochu na půdě. Minerální izolaci je vyrobeny na bázi skla nebo přírodního čediče. Představuje velmi účinný a zároveň ekologický způsob, protože pojiva izolační vaty neobsahují látky z ropných produktů. Minerální dosahuje nejvyšších izolačních schopností. V porovnání se všemi dosud vyvinutými metodami má technologie foukaného vlákna schopnost dosahovat až o 15% lepších izolačních výsledků. 15% rozhodně není zanedbatelný, ale podstatný rozdíl.

V horkých letních dnech naopak brání přehřívání

Minerální izolace brání v zimě úniku tepla a promrzání interiérů a v létě zase jejich přehřívání, když brání teplu z rozpálené střechy postupovat dále do interiéru. Navíc pokud budeme porovnávat cenu výměny oken a dveří nebo zateplení fasády, je zateplení stropů nejlevnějším řešením. Izolujte strop vašeho domu hned. Proč znovu a znovu platit více a prohlubovat zhoršování finanční situace rodiny? Kromě perfektně provedené práce získáte záruku 15 let a 20% slevu na systém MAGMARELAX®.

Více na www.mojeizolace.cz nebo na telefonu 800 100 533.