Kdo jednou zkusil, nechce jinam!

V Praze je blaze. Staré české rčení plně vystihuje genia loci jednoho z nejkrásnějších evropských měst. Stověžatá krása, architektonické skvosty a typická česká pohostinnost. Na to se nedá zapomenout. Pocity a emoce, které Praha v každém člověku při první návštěvě v životě vyvolá, si s sebou nese až do své smrti. Není snad na světě jediného člověka, který by se sem ještě alespoň jednou nechtěl vrátit.

 

Kam složit hlavu?

Vzpomínky plné euforie nejsou nikterak zidealizované, pakliže si při cestě do hlavního města zajistíte slušné zázemí. V první řadě se jedná o místo, kde složíte hlavu a budete při své návštěvě ubytování. Vybrat vhodný objekt z široké nabídky hotelových kapacit, není jednoduché. Mezi základními kriterii by měla být logistická dostupnost, reference a cena. Příkladným průsečíkem zmíněného je hotel na Florenci. Ideální spojení s centrem města, napojení na metro i ostatní druhy MHD z něj dělá výhodný logistický bod, z něhož se můžete každé ráno vydat na cesty za poznáním a večer se do něj v poklidu zase vrátit.

 

Vše na dosah ruky

Hotel v Praze 8 je vyhledávaným nejen pro svou polohu, ale i pro své služby. Utišit hlad, protáhnout si tělo, dosytosti si odpočinout a nebo si sjednat obchodní schůzku. Nic z toho zde není tabu. Příjemné, světlé a prostorné pokoje jsou uzpůsobeny tak, aby hosté měli vše na dosah ruky. Velmi praktický je i trezorek na notebook, který dává záruku, že jsou vaše data v naprostém bezpečí.7

 

Semináře, konference vítány

Není žádným tajemstvím, že hotel je velmi často využíván i jako konferenční. Konferenční prostory v Praze mají ve světě „zvuk“, a tak není divu, že se sem sjíždí manažeři a oborové kapacity z celého světa. Hotelový personál je plně kvalifikován poskytnout zázemí všem, kteří projeví uspořádat zde seminář nebo teambuilding.

Zasedací místnosti a sály jde vzájemně propojovat, a tak se hotelové zázemí hodí pro akce menšího i většího charakteru. O přítomné hosty je pečováno jako „v bavlnce“, proto se do hotelu Botanique rádi a často vrací.