Proměňte fantazii ve skutečnost díky Silugo

Výběr nového nábytku do domácnosti je vždy tak trochu sázkou do loterie. Pokud se nechcete spoléhat stále jen na osvědčená, nicméně trochu stereotypní řešení, musíte si dříve nebo později položit otázku: Jak bude daný prostor vypadat poté, co do něj přibude nový stůl, obraz nebo originální taburetka?

Zbrusu nová vizualizace od formy Silugo vám pomůže představit si ty nejoblíbenější kusy nábytku vedle stávajícího zařízení vaší domácnosti. Stačí si na klíčová místa dosadit své vlastní vybavení nebo se alespoň návrhem inspirovat při tvorbě toho svého. Najdete tu například půvabnou stoličku AKAR, vyrobenou z kořenů teakového stromu nebo komodu SOFIA v bílé barvě a se dvěma šuplíky. Jde o nádherný příklad toho, jak dobře může vypadat i netradiční nábytek v docela běžně zařízeném interiéru.

 SOFIA-biala-komoda-z-szuflada_[569]_1200

Vizualizace šetří čas i energii

Pokud jste kreativní a máte rádi změny, určitě vám není nákup originálního nábytku cizí. Existují kousky, do kterých se zamilujete na první pohled a v náhlém vzplanutí je ihned koupíte, aniž byste přemýšleli o tom, kam je dáte. Následuje zběsilé přesouvání nábytku z místnosti do místnosti, což třeba v případě nábytku z masivu není žádná legrace.

Vizualizace prostoru vám mohou ušetřit spoustu času i nervů. Tím, že si dané prvky představíte vedle sebe včetně nezbytných rozměrových i barevných nuancí, se vyvarujete pracného zjišťování situace takříkajíc v terénu. Díky přesouvání vybavení bytu ve virtuálním prostoru můžete také nabrat spoustu inspirace. Možná zjistíte, že se obraz olej na plátně – lodě dobře hodí do sousedství komody z Provence nebo naopak jako solitér nad nízkou sedačku, kam jste původně chtěli umístit police s ozdobnou keramikou.

Skvěle si ujasníte své požadavky, priority a představy, aniž byste šli večer spát s namoženými svaly a bolavou hlavou. A možná zjistíte, že se originálního nábytku z masivu nebo nábytku z teaku vejde do vašeho domu víc, než byste čekali. A bude přitom vypadat pořád dobře.