Když gril, tak ten víceúčelový!

S příchodem jara a pěkného počasí začne snad každý, kdo má zahradu, terasu, nebo alespoň balkón přemýšlet nad tím, kdy už bude takové teplo, aby se dalo uspořádat první grilování s rodinou či přáteli.

I vy uvažujete nad tím, jak si letošní grilovací sezónu co nejvíce zpříjemnit? Možností mohou být nejen nové recepty, ale také nový gril. Hitem letošního léta bude víceúčelový gril, který nabízí celou řadu úprav masa, uzenin, sýrů i zeleniny. Dejte svým grilovaným pochoutkám zcela nový rozměr, poznejte výhody víceúčelového grilu.

 

Víceúčelový zázrak

Všem je vlastně výhoda víceúčelovosti? Není to jen nový způsob, jak vytáhnout ze zákazníků více peněz? Opak je pravdou, víceúčelovost vám zaručí více možností a ve výsledku vám ušetří čas i peníze.

 

Který víceúčelový model tedy zvolit?

Máte-li rádi grilování, pak máte hned dvě možnosti, jak si tuto činnost zpříjemnit.

Tou první je nákup multifunkčního grilu, který je určen pro rodinné oslavy a i větší akce s přáteli. Získá si vás nejen moderním vzhlede, a kvalitním materiálem, ale také mnoha možnostmi úpravy všech druhů masa a dalších oblíbených pochoutek.

Každé maso, uzenina nebo sýr vyžadují jiný typ úpravy, i proto si multifunkční model grilu zamilujete. Díky němu budete moct grilovat na plochém rožni, pečícím kameni, otočném rožni, a to s otevřeným či zavřeným víkem. Hluboký pekáč je pak možno používat na vaření či uzení.

full_main_picture_P1010015

Chcete grilovat a ještě něco navíc?

Pak vás zaujme krásná zahradní stavba, jejíž součástí je gril, venkovní udírna a otevřené ohniště. Zahradní krb si můžete postavit poblíž pergoly nebo terasy a každý den si užívat venku připravených pokrmů. Krb se stane ozdobou vaší zahrady, kterou budete moci používat téměř celý rok.

 

Kterému modelu dáte přednost vy? Vyberte si z bohaté nabídky specializovaného prodejce www.zahradnikrbyveris.cz