Když vás fáro nechá na holičkách

Dříve nebo později to potká každého z nás. Míříte na důležitou obchodní schůzku, vezete ženu do porodnice, chcete oslnit ve své naleštěné káře na prvním rande? A ouha, auto stávkuje a nejede!

Porucha vozu přichází v ten nejméně vhodný okamžik a člověk, který v tu ránu neví, která „bije“ a co si počít, má zaděláno na největší faux pas svého života. Co s tím? Jak zachovat dekorum v takto nepříjemné situaci? Nepropadejte panice a chtějte profíky! Zavolejte nám. Pomůžeme vám během pár desítek minut a obstojíme přitom na jedničku, protože na rozdíl od vás máme všechny peripetie na silnicích v malíčku.

 

Vaše starosti na naši hlavu

Když vás auto nechá na holičkách, nastupuje FIDENS. Naše rodinná firma, založená v roce 2005, se specializuje na veškeré problémy na komunikacích při silničním provozu. Ať už se jedná o dopravní nehodu nebo poruchu automobilu, FIDENS disponuje náhradními vozidly a zmákne pick-up levou zadní. Postará se o nepojízdné vozidlo do tří hodin od nahlášení.

Vyřešíme každou situaci. Poškozený vůz odtáhneme do servisu a o vše bude postaráno i po legislativní stránce. Ihned po incidentu volejte +420 775 357 547 a pak už se nemusíte o nic starat. Call centrum je pro vás k dispozici v režimu 24/7/365, tedy nonstop. Pokud jste milovníky IT technologií a používáte chytrý telefon, není pochyb, že si vás získá i nová FIDENS aplikace.

 

Umíme to on-line

Pomocí pár kliků je reálný booking pick-up servisu i služby náhradního vozidla. FIDENS umí zajistit přednostní opravu, a to v autorizovaném nebo neautorizovaném servisu, zvládne za vás veškerou byrokracii, vyřídí „papíry“ na pojišťovně a ještě navíc vám poskytne náhradní vůz k využití.

Každého zákazníka řešíme individuálně a poskytujeme mu maximální součinnost a péči. Erudovaný operátor si ví rady v každé situace a nic ho nevyvede z míry. Sebesložitější situace má své řešení a my najdeme to nejoptimálnější právě pro vás.

 

Za volant bez obav!

Vozy k zapůjčení jsou vybírány podle třídy, kterou klient vlastní. Dbáme na maximální pohodlí a bezpečí. On-line objednávka veškerých služeb nabízí nebývalý komfort, od digitálního podpisu formulářů počínaje, bezkontaktním předáním vozu konče. Samozřejmostí je dezinfekce auta před každým předáním. S námi se nemusíte bát!

Jsme o krok vpřed před konkurencí. Dokážeme se vcítit do subjektivních klientských potřeb natolik, že i sebevětší nepříjemnost a lapálie jsou ve finále oboustranným potěšením. A jak můžeme pomoci vám?