Klasická fotografie na skle je moderní designový doplněk

Dnes máme k dispozici mnoho možností, jak zachytit každý okamžik našeho života. Fotit umí nejen fotoaparáty, ale i všechny mobilní telefony či tablety. V jejich paměti tak máme doslova tisíce fotek, které ale nemáme na očích a postupem času na ně zapomeneme. Jak si vzpomínky oživovat každý den?

 

Záplava fotografií

Není téměř v lidských silách si denně prohlížet fotografie i několik let zpět a listovat jimi na displeji mobilního telefonu. Přesto však ve svých životech máme každý některé okamžiky, které stojí za zaznamenání a jsou pro nás velmi důležité. Rodinná setkání, svatby, promoce, narození potomka, seznámení s osudovou láskou nebo prostě jen příjemný den s kamarády, na který nechceme zapomenout. Můžeme je vytisknout, případně využít tisku digitálních fotografií téměř v každé drogerii, ale pro ty naprosto výjimečné okamžiky jen obyčejná fotografie nestačí. Fotografie na skle nám každý den bude připomínat oblíbenou chvilku a zároveň je skvělým doplňkem každého interiéru.

Pro výjimečné okamžiky

Hodí se také jako originální dárek pro příbuzné nebo přátele. Žádné složité přípravy a odesílání poštou nejsou potřeba, vše vyřešíme ze svého domova přes počítač. Můžeme si vybrat předem připravenou šablonu, ve které chceme fotografii zobrazit a nebo si vytvořit vlastní. Když pak vybraný obrázek nahrajeme, vše si lze ihned zkontrolovat a také vidíme, zda výsledná skleněná deska s fotografií bude odpovídat naší představě. Kromě samotné fotky může být na desce také text, datum nebo QR kód s odkazem na Spotify, přes který lze snadno načíst s mobilním telefonem oblíbenou, nebo třeba se zvěčněným okamžikem spojenou, písničku.

Nevšední zachycení speciálního okamžiku na skle překvapí i potěší, ať už chcete udělat radost partnerovi, rodičům nebo třeba kamarádce.