Koho zavolat na čištění koberců v Plzni

Firmě A SERVIS LIPKA dlužím velké dík za pomoc s čištěním koberce. Při všech vánočních přípravách, které každý rok absolvuji se mi stala obrovská nehoda.

S přípravami se vždycky snažím být napřed a všechny práce a pečení stíhám radši předem, takže jsem se tento rok pustila tradičně dva týdny před Vánoci do pečení a plnění cukroví. Ráda dělám čokoládové cukroví, protože to všem ode mě chutná. Bydlím na bytě s menší kuchyňkou, kterou jsem si dotvořila do bílo/černého designu a místo tradiční podlahy jsem si položila světlý koberec, což nebylo tak moudré vzhledem k situaci, která letos nastala. Nikdy jsem si nemyslela, že bych mohla být tak nešikovná, abych si ho zašpinila čímkoli. Co však tento rok nechtěl – při plnění cukroví se mi převrhla miska s čokoládovým krémem a skoro všechen mi vytekl na koberec, takže jsem okamžitě začala běhat z úklidové místnosti do kuchyně a nosila všechny možné čistící prostředky, kterými jsem se snažila hnědý flek z koberce dostat.

rug-1088557_640Bohužel jsem ho svým snažením tak akorát rozmydlila a z fleku o velikosti 30×30 cm se stala obrovská hnědá kaluž. Z dálky to vypadalo jako pěkný bahňák, takže jsem koberec začala sušit a obvolávala své známé, aby mi poradili nějakou úklidovou firmu, která mi flek vyčistí. Moje dobrá kamarádka mi poradila A SERVIS, takže jsem spěšně volala a se slečnou na centrále domluvila čištění koberce. Vylíčila jsem jí svou urgentní situaci a ona mi zařídila na další den čištění koberce, což pro mě bylo jako zázrak, navíc tak narychlo. Příštího dne přijeli zaměstnanci s velkým čistícím strojem a museli se pousmát, že se něco takového může stát… Za hodinu byli s prací hotovi a nezůstal ani náznak po mém čokoládovém krému!

Prostě paráda! Firmě  A SERVIS LIPKA patří obrovské dík za jejich služby a všem je doporučuji! Službu čištění koberců Plzeň zajišťují skvěle.