Vytvořte si profesionální webové stránky za méně jak jednu minutu

Zahájení podnikatelského záměru spočívá v přesném rozpoložení jednotlivých kroků, mezi které bezesporu patří i odpovídající vzhled a přehlednost vašich webových stránek. Nezáleží na tom, jestli podporují nabízenou značku, služby nebo zároveň funguje jako prodloužená ruka kamenné prodejny. Tvorba e-shopů spadá do oblasti zvýšené pečlivosti, jelikož právě na celkovém dojmu z vytvořených stránek závisí váš úspěch či naopak. Jak ale nepodcenit sílu vzhledu a zároveň neutrácet nesmyslně vysoké částky za profesionální tvorbu od samozvaných odborníků? S Atomerem to zvládnete během několika málo okamžiků.

Jak to u Atomeru vůbec funguje

Představte si, že se odpoledne posadíte k počítači a již za 60 vteřin hledíte na svůj profesionálně sestavený web. V dnešní době si může založit eshop skutečně každý bez ohledu na znalosti programovacího jazyka. Neztrácejte čas zbytečným vyplňováním nejrůznějších dotazníků a rovnou zahajte první kroky vedoucí k vytvoření plnš funkčního webu.

Služba tvorby stránek pod zastřešením značky Atomer předesílá intuitivní a především rychlou práci s administrací. Ve svém bohatém repertoáru nabízí širokou paletu použitelných modelů a bezpočet dalších doprovodných možností a funkcí pro lepší nastavení individuálních potřeb majitele.

Výhody systému Atomer

Neodmyslitelnou součástí jakéhokoliv moderně pojatého webu či online obchodu jsou přímé funkce usnadňující práci samotným zákazníkům i majiteli takového portálu. V nabídce služeb samozřejmě nechybí možnost zaslání notifikačních e-mailů nebo vlastní vložení banerové reklamy a mnoho dalšího.

Atomer nezapomíná ani na technologické novinky v podobě čtečky QR kódů nebo propojení s nejnavštěvovanější sociální sítí Facebook. Můžete si tak vytvořit svou podpůrnou fanouškovskou stránku a komunikovat prostřednictvím této sítě se stávajícími i potencionálními zákazníky. Vykročte tou správnou nohou a prosaďte své služby jednou pro vždy. Tvorba web stránek ještě nikdy nebyla tak jednoduchá.