Kolik drobností denně hledáte a kolik přesně času byste mohli ušetřit?

Je to velice snadné. Vy nemůžete najít svou peněženku, vaše děti čip, nebo klíče do školy… Ráno se díky tomu stává stresujícím momentem dne, který byste nejraději vymazala ze svého podrobného diáře.

Jenže: Jde to i zcela jinak. Stačí, když na drobnostech, které se vám nejčastěji zatoulávají na ta nejnemožnější místa, budete mít umístěný univerzální přívěsek BEENODE a v mobilním telefonu k němu nahranou přehlednou aplikaci. Rychle, jediným kliknutím, zjistíte, kde se předmět naposledy ukrýval, případně si danou věc najdete po specifickém zvuku, který přívěsek vydává. Je také dobré vědět, že se jedná o unikátní ryze českou aplikaci, s plnou technickou podporou.

Jednoduché, praktické a plně funkční. Tedy funkce ovšem ženy příliš nezajímají, co si budeme zde nalhávat. Je tak třeba dodat, že díky personalizovaným polepům jsou také designové a sexy. Vytvořte si online jedinečný motiv, díky kterému bude právě váš přívěsek BEENODE unikátním kouskem, který nebudete chtít vůbec ukrývat. Musthave nadcházející sezóny máte právě před sebou. Vyzkoušejte sama, jak se vám zjednoduší život.

Víte že, denně strávíte hledáním ztracených věcí až 10 minut, ročně je to 61 hodin a za život prohledáte, vlastně ztratíte, celkem 153 dní? Nemáte pocit, že by se taková doba dala využít smysluplněji? Staňte se Beenoďákem a nakládejte se svým časem podle svých individuálních představ…

Více na www.beenode.cz