Plánujete venkovní posezení? Rozhlédněte se v nabídce DIAMOND DESIGN

Zimní měsíce naší krajinu pomalu ale jistě opouštějí a právě nyní je správný čas začít přemýšlet o tom, jak připravíte svou zahradu u rodinného domu na jaro a léto. Zahradní posezení by mělo být základem na každé zahradě. Vždy je zapotřebí vytvořit místo, které bude sloužit k odpočinku a relaxaci. Aby byla relaxace opravdu maximální, je důležité vytvořit místo s kvalitním stíněním. Jestli chcete v této oblasti vybírat ze široké nabídky špičkových produktů, můžete se podívat do nabídky společnosti DIAMOND DESIGN.

 

Přesně pro tyto účely je vyhrazena speciální kategorie

Jestli máte zájem o vytvoření prostoru pro zahradní posezení s kvalitním zastíněním, podívejte se v nabídce DIAMOND DESIGN do kategorie Outdoor Living. V této sekci jsou totiž prezentovány produkty, které vytváří obytný prostor i na terasách a zahradách. Detailní popis kategorie a kompletní nabídku jednotlivých systémů Outdoor Living najdete přímo na stránce http://www.diamonddesign.cz/produkty/outdoor-living-diamond-design/.

5-swing8-manutti

 

Markýzy, jako hlavní sekce v Outdoor Living

Produktů v kategorii Outdoor Living je hned několik. Největší zastoupení zde mají markýzy. Právě markýzy jsou v současnosti nejvyužívanějším druhem stínění na terasách u rodinných domů, ale díky modernímu provedení konstrukce mohou být využité i pro stínění na volných prostranstvích zahrad. Jednotlivé varianty provedení markýz si můžete prohlédnout přímo na stránce http://www.diamonddesign.cz/markyzy/.

mark1

Jaké jsou hlavní přednosti markýz od DIAMOND DESIGN?

DIAMOND DESIGN svým zákazníkům může nabídnout nejširší sortiment kazetových markýz na českém trhu. Přednosti ale rozhodně nejsou jen ve velikosti nabídky, ale i v konstrukci a schopnostech markýz. Mají unikátní nosnou konstrukci a minimalistický design. Dokáží odolat větru až 6° Beauforta, odpovídající 45 km/hod. v základní nabídce je barev s možností lakování do jakékoli barvy RAL. Konstrukce kazety zaručuje celoroční ochranu proti působení vnějších vlivů. Využívané látky na markýzy jsou pouze od předních evropských výrobců, kteří dokáží zajistit stálobarevnost a pevnost látky.