28540657 - bright and fashionable window of modern european store

Mytí oken a výloh v masážním salónu. Výškové čištění Ostrava

Mám masážní salón a jsem za něj nesmírně ráda, protože mě tato práce baví. Mám také trvalou klientelu, takže čisté a uklizené prostory jsou mojí velmi důležitou vizitkou. Co se týče vytření země nebo umytí koupelny, tak to zvládám bez problémů, ale mám 2 výlohy a s těmi je to už horší. Musí se také pravidelně čistit, aby nekazily celkový dojem mého salonu, ale na to si musím zvát profesionály.

Jednou vypadaly opravdu hrozivě, tak jsem si na internetu musela vyhledat úklidovou firmu, která by mi výlohy umyla. Našla jsem jich hned několik, ze kterých jsem mohla vybírat. Postupně jsem se jimi probírala a porovnávala jejich nabídky a ceny. Nakonec jsem se rozhodla pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., impregnace, mytí oken Ostrava, která nabízí nejen mytí oken a výloh, ale také leštění bez leštících přípravků a má spoustu spokojených zákazníků a kladných ohlasů.

Na centrále jsem si domluvila termín mytí výloh na víkend, kdy mám zavřeno. V domluvenou dobu přijeli pracovníci firmy a nejdříve si obhlídli salón, aby věděli, kolik výloh, popřípadě oken je čeká. Omyli rámy a poté se pustili do umývání skel. Umyli je kvalitními přípravky a pak setřeli gumovou stěrkou. Po důkladném proschnutí je začali leštit čistou bavlněnou plenou bez leštidel.

Na výsledek práce pracovníků A SERVISU jsem byla opravdu zvědavá. Výlohy byly krásně umyté a vyleštěné. Takto umyté jsem je ještě nikdy neměla. Nebyly vidět žádné šmouhy ani tahy po leštění. A to právě díky suchému leštění. Netrvalo to dlouho a vše jim šlo pěkně od ruky. S firmou A SERVIS jsem byla opravdu spokojená a děkuji za perfektně odvedenou práci. Její služby doporučuji i vám všem.

Krásně čisté koberce už může mít každý. Jen zvolit tu správnou cestu

Před třemi měsíci jsme s kolegyní řešily problém se špinavými koberci u nás na prodejně. Už jsme je zkoušely vlastnoručně vyčistit, ale bohužel bez kloudného výsledku. Rozhodly jsme se, že si na koberce necháme zavolat firmu, která se touto problematikou zabývá. Po delším hledání a zkoumání, která firma by v tomto směru mohla být ta nejlepší, jsme naznali, že by to mohla být firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., rotační čištění koberců Ostrava,  která měla opravdu hodně kladných recenzí a ohlasů od spokojených zákazníků. Tak jsme doufaly, že nezklamou ani nás.

Firmu jsme zkontaktovaly, ihned nám řekli přibližnou cenu, domluvili jsme termín a vše nám podrobně popsali. Už tento přístup nás přesvědčil, že bude vše v pořádku. A taky že bylo.

Zaměstnanci firmy A SERVIS dojeli přesně ve smluvený čas, prodejnu si prošli, aby  věděli, kde začít a jak postupovat. Hned se také pustili do práce. Do prodejny vynesli těžký kotoučový stroj, pomocí kterého začali postupně zanášet do koberce účinnou chemii, kterou pak nechali nějakou dobu působit. Prý rozpouští všechny nečistoty, zbavuje koberec roztočů a bakterií a dezinfikuje jej. Koberci se pak také vrátí jeho původní barva a vzhled.  A ono se tak opravdu stalo po tom, co koberce důkladně vysáli průmyslovým vysavačem. Jejich barva se rozzářila a chemie krásně provoněla celou prodejnu.

22133136 - luxury stylish and modern fashion clothes store

Opravdu jsme nikdy předtím takovou proměnu neviděly a netušily jsme, že se dají koberce takhle kvalitně vyčistit a zrenovovat. Bylo to jako kouzlo.

S firmou A SERVIS jsme tedy byly velice spokojeny a určitě budeme tuto firmu nadále doporučovat. Spolupráce s ní byla rychlá a na úrovni. Práce jejích pracovníků byla odvedená kvalitně a zároveň šetrně. Vše proběhlo dle našich představ, takže za nás jedno velké díky.