Komplexní hypoteční kalkulačka vám ušetří spoustu peněz

Získat hypotéku někdy nemusí být vůbec snadné. A nejde jen o případy lidí, kteří mají podle banky nedostatečné příjmy. Problematické jsou i další situace – představte si například mezinárodní pár, kdy jednomu z partnerů plynou příjmy ze zahraniční firmy. I s tím mohou mít některé banky problém. Jak rychle najít tu, která vám hypotéku dá, a s co nejvýhodnějšími podmínkami?

Přesně k tomu existuje online hypoteční kalkulačka. Zadáte cenu nemovitosti, výši úvěru, dobu splácení a fixaci hypotéky, pak se dozvíte, kde by vám vyšla nejlépe. Nejste si jistí, jaké hodnoty nastavit? Máte specifickou situaci, jako byla třeba ta s mezinárodním párem? Pak se neváhejte obrátit na hypoteční specialisty.

 

Získejte nejlepší hypotéku bez nervů

Své rady vám nabídne kdejaký finanční poradce. My vám však radíme obrátit se na společnost, která se zaměřuje vyloženě na hypotéky. Lépe se vyzná na trhu a díky spolupracím s různými bankami vám dokáže vyjednat lepší podmínky.

Chcete-li tip na konkrétní společnost, obraťte se na specialisty z AMJ. Ti srovnávají hypotéky ve 12 bankách a 5 spořitelnách. Jsou schopní vyjednat průměrně o 0,5 % nižší úrok a každému na hypotéce ušetří průměrně 73 000 Kč. Co si za ně koupíte vy?

 

Vyřešte nejvýhodnější hypotéku online

Spousta lidí si hypotéku vybírá sama, protože nechtějí ztrácet čas schůzkami s nějakými finančními poradci. To už je ovšem minulost. S AMJ vyřešíte vše online. Celým procesem vyřizování hypotečního úvěru vás provedou bez nutnosti návštěvy jejich pobočky a také pobočky banky, u níž si hypotéku vezmete.

Uzavřením hypotéky spolupráce s AMJ rozhodně nekončí, budou se o vás starat až do chvíle, dokud hypotéku nesplatíte. Zvládají i americké hypotéky. A mimochodem, komplexní hypoteční kalkulačka vám také pomůže zjistit, zda byste neušetřili na refinancování vaší hypotéky.