Konvice Lumier potěší nejen krásným designem

Pokud patříte mezi milovníky designu, chcete mít vše dokonale krásné a moderní a plastové konvice se vám příčí, máme pro vás tip. Značka LAMART totiž představila konvici Lumier, která vyniká úžasným designem a spolehlivostí. Seznamte se…

 

 

 

 

Spojení nerezové oceli a kvalitního plastu funguje

Konvice Lumier patří mezi funkční a zároveň designové pomocníky do kuchyně. Společnost LAMART použila při její výrobě kvalitní nerezovou ocel a plast a toto spojení zafungovalo dokonale. Tělo konvice je vytvořeno z nerezové oceli, takže je konvice velice odolná proti mechanickému poškození. Z plastu je vyrobeno madlo, takže dokonale padne do ruky a také víčko. Víčko se dá samozřejmě sundat, takže se do konvice snadno napouští voda a díky dostatečně velkému prostoru se dá konvice i lehce čistit a udržovat.


     

 

Svůj účel plní dokonale

Nerezová čajová konvice má objem dva litry, takže je dostatečně velká. Má samozřejmě i píšťalku, která signalizuje var vody. Její výhodou je, že se hodí na všechny typy sporáků – a to i na indukce.

Kuchyni ozdobí

Konvice Lumier je k dostání ve třech trendy barvách. Je to klasická šedá, designová růžová nebo super moderní měděná. Může se tak stát ozdobou každé kuchyně. Rozměry konvice jsou 18 x 18 x 21 cm.

 

Najdete ji v nabídce na www.bafshop.cz