Modestia představuje nové elegantní roláky a svetříky!

Zima je tu, takže je potřeba trochu změnit šatník – tílka a trička je třeba vyměnit za svetříky a roláky. I v těch můžete být krásná a elegantní. Jak? Díky nové nabídce české společnosti Modestia, která představuje celou řadu zajímavých modelů.

 

 

 

 

Krása s českou kvalitou

Modestia s.r.o. je tradiční česká firma, která na trhu působí již od roku 1996. Od svého počátku se zaměřuje na šití kvalitní módy pro ženy. Českým ženám nabízí kvalitní a vysoce elegantní úpletové ošacení. Vybrat si krásný model u Modestia není problém, protože v nabídce je i móda pro plnoštíhlé i modely v nadměrných velikostech.

                          

Barevnost a příjemný – hřejivý materiál jistě potěší

Modestia si pro všechny dámy připravila slušivé zimní oblečení. Jsou to hlavně nádherné svetříky s rozmanitými vzory. Krásně vypadá dámský svetřík s ornamenty, který má spadlý černý rolák a dlouhý rukáv do vysokých manžet. Svetřík má po stranách nabírání do gumiček, takže dokonale padne. Ornamenty zdobí i klasický svetřík z teplejšího materiálu, který přináší kombinaci oranžové, hnědé a bílé barvy. Modestia nabízí také vysoce elegantní roláky, které vždy zdobí rozmanité vzory. Roláky mají buď klasické dlouhé nebo i ¾ rukávy. Ve všech provedeních vypadají prostě dokonale. Velkou popularitu si získal speciální tričko-rolák s ¾ rukávy, který přináší zajímavou kombinaci bílé a černé barvy.

                        

Vše, po čem ženské srdce touží

Nabídkou roláků a svetříků Modestia rozhodně nekončí. Vybrat si můžete i krásná saka, kabátky, legíny, tuniky, sukně, halenky a další krásné dámské oblečení pro běžné nošení i společenské příležitosti.

 

Buďte ještě krásnější v oblečení od Modestia s.r.o. Kompletní nabídku najdete na www.modestia.cz