Kosmetika od české společnosti IREL pomáhá s citlivou pokožkou!

V případě, že máte citlivou pleť, jistě dobře víte, jak moc důležitá je péče o ni. Pokud se citlivé pokožce nedostává péče, stává se ještě více náchylnější a také se na ní víc projevují známky stárnutí. Ne všechny moderní přípravky, které jsou pro citlivou pokožku určeny, ovšem fungují tak, jak slibují. Máme pro vás tip na kosmetiku, na kterou se můžete 100% spolehnout.

 

 

 

 

IREL nabízí promyšlené složení

Kosmetické přípravky pro citlivou pokožku přináší na trh společnost IREL a to hned v několika variantách. Každý přípravek od IREL se může pochlubit přírodním složením, které je uzpůsobeno tak, aby citlivé pokožce poskytlo co nejvyšší péči a současně i ochranu.

 

Emulze jsou jistě správná cesta!

K péči o citlivou pokožku jsou skvělé emulze, které jsou již svým složením velice šetrné a jemné.Společnost IREL nabízí hned několik druhů emulzí, které se od sebe liší složením a účinky a společně tvoří efektivní a komplexní péči. IREL nabízí emulzi mycí, zvláčňující, tonizující a zpevňující. Mycí emulze je vhodná k celkovému šetrnému mytí. Díky jemnému složení odstraňuje odumřelé kožní buňky. Po umytí je vhodné požít zvláčňující emulzi a to na hlavně na více vysušené místa, dále potom zpevňující emulzi na celou pokožku a nebo můžete použít speciální tělové mléko s vysokým hydratačním účinkem. Zvláčňující emulze je vhodná na ošetření kůže v oblastech plosek a pat nohou, kolen a loktů.

 

pro celkové zdraví pokožky

Všechny přípravky, které společnost IREL nabízí, nabízí nejen efektivní hydrataci, ale i pomoc při zacelování mikroskopických trhlinek na kůži. Emulze napomáhají také při obnově tvorby kožního mazu. Velice snadno se roztírají a vstřebávají, takže nezanechávají pokožku mastnou.

 

Více o těchto a dalších produktech najdete na www.irel.eu