Krejčovská panna je základ dokonalého modelu! Kde je sehnat?

Pokud se věnujte šití (profesionálně nebo máte šití jen jako koníčka), potom dobře víte, jak moc je kvalitní krejčovská panna nezbytná proto, aby byla vaše práce co nejlepší. Krejčovské panny je možné mít v mnoha různých provedeních a za velmi dobrou cenu…

 

 

Stavitelné, aranžérské i klasické

S nabídkou krejčovských pan pro profesionály i amatéry přichází internetový obchod sici-centrum.cz. V nabídce mají krejčovské panny stavitelné, aranžérské i klasické. Vybírat zde můžete panny dětské, dámské i pánské a to vždy v prvotřídní kvalitě a praktickém provedení. Všechny panny se navíc dají sehnat za velmi příjemné ceny.

 

Krejčovská panna dámská Catwalk překvapuje variabilitou 

Novinkou v nabídce obchodu je tato krejčovská panna, která má tělo přírodní ženy, je tak ideální pro všechny tuzemské krejčové a návrháře. Figurína má čtyři nastavitelné části a lze na ní možné nastavit různé velikosti. Pomáhá k tomu 10 snadno ovladatelných kotoučů (při otáčení kotouči si v okénkách nastavíte požadované míry). Tato krejčovská panna má plná ramena, což zaručuje dobré šití rukávů. Povrch panny je režný a je v přírodní barvě. Navíc je podložen pěnovou výplní pro snadnou fixaci a značení. Figurína má podstavec s kolečky, takže se s ní snadno manipuluje.

 

Pro snadnou práci i s různými doplňky

V nabídce jsou i aranžérské krejčovské panny a to v bílém nebo černém provedení. Tyto panny jsou k dostání v několika různých velikostech, stojí na pevném podstavci, ten je vybaven šroubem pro regulaci výšky. Aranžérské panny jsou vyrobeny z  pěnového materiálu, který usnadňuje práci se špendlíky i značení. Vybrat si zde můžete i klasické krejčovské panny. Ty jsou vyrobeny z pryskyřice a jsou tak velice odolné proti poničení. Menší nevýhodou těchto pan je, že nejsou nastavitelné. Obchod sici-centrum.cz nabízí samozřejmě i mnoho doplňků pro šití.

 

Kompletní nabídku najdete na www.sici-centrum.cz