Sestavte i vlastní jídelní sadu!

Pokud si chcete vaše jídlo užít a řádně vychutnat, musíte samozřejmě dbát na to, z čeho své oblíbené jídlo jíte. Oprýskané talíře různých druhů totiž mohou celkový dojem z jídla naprosto pokazit. Jestli se chcete vyhnout trapasu, kdy návštěvě nebo i rodině naservírujete jídlo na různých talířích, pořiďte si novou jídelní sadu. Sestavit si ji můžete sami…

 

 

 

Fantazii a potřebám se meze nekladou

Každá domácnost stoluje jiným způsobem. Někdo rád jí polévku z misky, jiný má v oblibě menší talířky, někomu se více líbí hranaté nádobí, další si libuje v barvách. Vybrat nádobí tedy není nic jednoduchého. Usnadnit to ale lze a to díky speciální nabídce internetového obchodu vetroshop.cz. Jejich nabídka je netradiční v tom, že si svou jídelní sestavu můžete vybrat přesně podle vašich potřeb. Vetroshop.cz nabízí všechny druhy talířů (mělké, desertní, hluboké, servírovací, oválné, hranaté, pizza talíře a další po jednotlivých kusech. Záleží tedy jen na vás, kolik si jich vyberete. Samozřejmostí nabídky jsou i další servírovací potřeby jako jsou misky, hrnky, konvice, mléčenky a další. Vybírat můžete z rozmanitých barevných variací nebo i klasiky v podobě bílých nebo skleněných talířů.


  

Nabídka potěší i milovníky klasiky

Samozřejmě, že v obchodě můžete sehnat i kompletní jídelní soupravy. Vybírat můžete 18ti až 30ti dílné sady za velmi příjemné ceny. Specialitou jsou potom porcelánové jídelní soupravy. Krásná je například 18dílná talířová sada s tradičním dekorem – cibulák, která se hodí do každé stylové kuchyně. Vybírat zde můžete i dětské jídelní sady s motivy oblíbených dětských hrdinů nebo zvířátek.

Kromě jídelních sad nabízí obchod i další pomocníky do kuchyně.

 

Nabídku najdete na www.vetroshop.cz