Koupit použité pneumatiky se vám vyplatí!

V neklidných vodách internetu naleznete spoustu informací o tom, že použité pneumatikypneu bazaru si nikdy nemůžete koupit a že je to to nejhorší, co můžete svému automobilu dopřát. Toto tvrzení však lze snadno vyvrátit. Existuje mnoho situací, kdy vám bazar pneu velmi dobře poslouží.

 

Kdy se použité pneu vyplatí?

Pokud máte nový vůz a z nějakého důvodu na něm potřebujete vyměnit pneumatiky, to zrovna není ten případ, o kterém se zde bavíme. Použité pneu jsou vhodné například tehdy, stane-li se vám defekt a potřebujete ke zbylým třem již trochu sjetým pneumatikám pořídit čtvrtou v obdobném stavu. Nebo když víte, že aktuální automobil, s nímž jezdíte, bude váš už jen nějakou kratší dobu. To všechno jsou případy, kdy na nákupu v bazaru pneumatik lze nalézt pozitiva.

 

Co nákupem v pneu bazaru získám?

Bazar pneu Praha vám přinese především výrazně nižší pořizovací cenu v porovnání s pneumatikami zbrusu novými. Vyjádřeno konkrétně, ušetřit můžete až polovinu částky nových pneumatik téhož druhu. To suma, která může výrazně ovlivnit váš domácí rozpočet.

 

Mohu se ojeté pneumatiky plně spolehnout?

Přeci jenom, už mají něco za sebou, tak nemusí fungovat stoprocentně spolehlivě, říkáte si. V pneuservisu v Praze se na funkčnost použitých pneumatik velmi dbá. Při nákupu budete mít jistotu, že jízda s nimi neohrozí vaši bezpečnost na silnicích. Ani bezpečnost ostatních účastníků silničního provozu. Pneu bazar totiž disponuje informacemi o původu pneumatik. Neskladuje například žádné, s nimiž bylo někdy v minulosti havarováno.

Skladování použitého pneu k prodeji je ostatně samostatnou otázkou. Všechny pneumatiky se skladují pod střechou a v suchu. Nejsou tak vystavené slunečnímu svitu, větru, deště a jiným povětrnostním podmínkám, které by mohly negativně ovlivnit jejich kvalitu.