Kouzelné vločky MAGMARELAX zateplí půdu za několik málo hodin!

Víte, že až 30 % veškerého tepla, která tak pracně vytváříme ve svých bytech, zcela bez užitku unikne stropem? Stačí si vzpomenout na hodiny fyziky a poučku teplejšího vzduchu stoupajícího vždy vzhůru. Sami si s tím poradíte jen stěží, ale pokud vsadíte na specialisty, můžete za skvělou cenu okamžitě začít šetřit své prostředky na vytápění a ještě mnohem víc!

Magické vločky MAGMARELAX® jsou jedničkou na tuzemském trhu v oblasti zateplení. Foukaná minerální vata z čediče nebo skla dokáže bezpečně uchovat teplo tam, kde ho potřebujete nejvíce a její aplikace je snadná a naprosto nenáročná.

 

MAGMARELAX® i pro vaší rodinnou střechu

Nezáleží na tom, jestli máte rovný či sedlový typ své střechy – profesionálové od MAGMARELAX® vždy najdou řešení na míru ušité právě pro vaši půdu. Například izolování dutiny v podlaze půdy zateplí i velice těžko dostupné prostory. Tato metoda si vystačí jen s vytvořením několika otvorů do podlahy půdy, jenž se po aplikaci minerální vaty zase následně uzavřou.

Možné je i nafoukání vrstvy minerální vaty na podlahu půdy. Vrstva 20 až 30 centimetrů bezpečně odrazí většinu unikajícího tepla zpět do obývaných prostor a výrazně sníží vaše výdaje za celkové vytápění. Při tomto způsobu aplikace vychází poměr ceny a úspory za vytápění úplně nejlépe, půdu však nemůžete nijak dále používat.

Děti ale hraní na půdě přece milují. Letní bunkr nebo dokonce podkrovní pokojík je jejich vytouženým snem a i ten jim dokáže MAGMARELAX® splnit. Před samotnou aplikací minerální vaty se jednoduše vytvoří opravdu lehká podlaha z OSB desek s tzv. perodrážkou, a ta se vyplní právě kouzelnými vločkami MAGMARELAX®. Za jeden den je vše opravdu hotové. Aplikace minerální vaty probíhá skrz dlouhé plastové hadice vedoucí přímo z nákladního auta stojícího na ulici. Po rodinném domě vám tedy nezůstane žádný nepořádek či uražené rohy od přenášení těžkých stavebních pomůcek. A jaké výhody má tato nová podlaha se systémem MAGMARELAX®?

● snzační tepelná izolace

● kvalitní protihluková izolace

● protipožární vrstva odolávající až 2 000 °C

● okamžité zvýšení pocitového tepla v prostorech pod vaší podlahou

A navíc, pokud si spočítáte vynaložené náklady zjistíte, že tato podlaha vás vyjde ještě mnohem levněji, než kdybyste celou proceduru chtěli zvládnout jak se říká svépomocí, o ušetřeném čase ani nemluvě!

Co pak podniknout s úplně novou půdou

Nově získané obytné prostory na půdě mohou mít opravdu mnoho výhod. Pořiďte si tu třeba posilovnu, knihovnu či svůj šicí koutek. Určitě se ale nespokojte s provizorními řešeními, která by za několik měsíců byla jen k zlosti. Nechte si poradit s přípravou nového projektu a svěřte se do rukou odborníků ze společnosti IP Polná, která nově nabízí přestavbu podkroví přímo na klíč. Více se dozvíte nainternetových stránkách www.magmarelax.cz/revitalizace-strech.

 

Komfort v zimě a dokonce i v letních dnech

Do jaké míry oceníte zateplenou půdu v zimních měsících jsme si už pověděli. Stačí čtyři nebo pět zimních sezón a náklady vynaložené na zateplení půdy se vám 100% navrátí v podobě ušetřených záloh.

Ale věděli jste, že kvalitní izolace vám udělá dobrou službu i v létě? Je to tak. Teplo z rozpálené střechy totiž přes silnější vrstvu minerální izolace nepronikne a přirozeně se odvětrá ještě na vaší půdě. A vy si budete moci užívat komfortní a příjemné bydlení i během největších letních veder.

 

Předběhněte léto a jednejte ještě dnes!

Sezóna letního parna už se neodvratně blíží, ale vy neházejte flintu do žita! I kompletní zateplení půdy se dá ještě stihnout v termínu. Kontaktujte nezávisle obchodního specialistu společnosti IP Polná a zjistěte, co by mohly kouzelné vločky MAGMARELAX® nabídnout právě vašemu rodinnému domu.

Více na www.mojeizolace.cz nebo na telefonu 800 100 533.