Potřebujete skladovat větší množství kapalin? Volte kvalitní nádrže!

Mnoho firem potřebuje ke své činnosti skladovat kapaliny, které následně využívá. Pro skladování kapalin jsou určeny skladovací nádrže. Aby byla kapalina uskladněná opravdu bezpečně, nádrže musí být vyrobeny moderními technologiemi a z kvalitního materiálu. Jestli chcete, aby nádrže měly dostatečnou kvalitu a splňovaly bezpečnostní podmínky, volte nádrže od firmy ENVICOMP s.r.o.

 

 

Skladovací nádrže ENVICOMP s.r.o. jsou bez svárů

Aby nádrže skladovaly kapalinu bezpečně, měly by být vyrobeny technologií bez svárů. Přesně takové nádrže vyrábí ENVICOMP s.r.o. Nádrže této společnosti jsou díky využití moderních technologií vyráběny beze švů. Tím je vyloučeno praskání nádob ve svárech. Skladovat tak můžete bezpečně i nebezpečné chemikálie. Nádoba je vyrobena z kvalitního polyethylenu. Tento materiál vykazuje vysokou chemickou odolnost, stabilitu proti UV záření a mechanickou pevnost. Nádoby jsou určeny pro kapaliny až do hustoty 1,2kg/m3.

Množství druhů i příslušenství

Široká nabídka nádrží ENVICOMP s.r.o. uspokojí potřeby na jakýkoli druh skladování kapaliny. Můžete vybírat skladovací nádrže ležaté i stojaté. Každý druh je zastoupen širokou nabídkou velikostí i jednotlivých typů. Součástí nabídky plastových nádrží ENVICOMP s.r.o. je také mnoho doplňků a příslušenství, které mohou být na nádrž nainstalovány. Ze skladovací nádrže se tak snadno stane dávkovací nádrž. Nádrže mohou být vybaveny stavoznaky, hladinovými spínači, plastovými ventily, ocelovými stojany, korsety a mnoha dalšími doplňky.

 

Kompletní nabídku nádrží naleznete na www.envicomp.cz.