Taková malá kancelář v podobě psacího stolu

Kancelářský nábytek si nepořizujeme pouze do kanceláří jako takových, ale i domů. V dnešní době snad každý potřebuje doma pracovní koutek, kde má svůj počítač. Tento koutek většinou tvoří psací nebo počítačový stůl a kvalitní kancelářská židle. Pokud je prostor, najdete zde i knihovnu nebo komodu.

Vybírat můžete z klasického sektorového nábytku, ale v nabídce je i designový nábytek, který se hodí i do moderních kancelářských prostor či domácích pracoven.

Psací stůl LEX je multifunkční stůl s velkou pracovní plochou o rozměru 136 x 68cm. Spousta místa na horní desce pro práci a spousta úložného prostoru! Součástí stolu je i skříňka se čtyřmi otevřenými regály a mezi nimi je uzavřená skříňka s dvířky a jednou zásuvkou. Praktický a designový psací stůl, který Vám poslouží jako celá kancelář. Chromové úchyty dolaďují moderní vzhled.

353-001-lex-psaci-stul-

Velkou výhodou je dlouhá životnost kvalitního nábytku, která je zapříčiněna použitím vysoce kvalitního lamina. Výroba je čistě v Německu a jedná se o kvalitní německý produkt! Povrch tohoto stolu je potažen melaminem, díky této úpravě je nábytek více odolný vůči poškrábání a znečištění, má dlouhou životnost, nebledne, je odolný vůči teplu a vodě. Melmain do ovzduší neuvolňuje žádné zdraví škodlivé látky!

353-001-lex-psaci-stul-b

Výhodou tohoto multifunkčního stolu je i to, že si ho můžete sestavit do rohu nebo rovně ke zdi. Skříňku můžete umístit doleva či doprava, tak jak Vám se to bude nejlépe hodit a bude Vám to vyhovovat, jak po prostorové stránce, tak i pracovní.

Tento kancelářský stůl si můžete vybrat ze dvou barev, v čistě bílé nebo v moderní barvě dub sonoma.

 82299_gruppe

Stolek můžete doplnit úložnými boxy WINNY, které umístíte do regálů, tak jak už je vyobrazeno na fotkách. Úložné boxy jsou látkové v různých barvách, vybrat si můžete takovou, která se hodí do Vašeho interiéru.