Kvalitní izolace stropů umí mnohem víc, než jen zateplit místnost

Myslíte si, že vzhledem k venkovnímu počasí je příliš pozdě přemýšlet nad zateplením? Obáváte se, že účinná úsporná opatření budete muset odložit až na příští rok? Představíme vám kvalitní izolaci stropů od MAGMARELAX®, pro kterou tyto překážky neexistují. A zateplením bytu její přednosti navíc rozhodně nekončí.

Zateplení stropů je při plánování úspor za energie často pomíjeno. A přitom dokáže ušetřit přibližně 30% těchto nákladů! Dá se realizovat bez ohledu na počasí nebo běžný chod domácnosti a jeho návratnost je vzhledem k nízké ceně a množství zachyceného tepla velmi rychlá.

 

Co můžete očekávat od foukané minerální izolace stropů MAGMARELAX®?

·Nízkou vstupní investici

·Rychlou realizaci (od zaslání nezávazné a bezplatné potávky na stránkách www.mojeizolace.cz se mohou izolační práce rozběhnout už během deseti dnů)

·Rychlé provedení – zateplení nezabere více, než jeden den

·Řešení na míru, které zohlední dispozice objektu

·Jednoduchost – velké stroje nejsou třeba, díky tomu je možné zateplit i prostory s velmi ztíženým přístupem

·Profesionalitu – odborníci ze společnosti IP POLNÁ působí na trhu více než 20 let

·Zkušenosti – více než 19 tisíc zateplených objektů v ČR a celá řada na Slovensku jsou toho důkazem

·Nadstandardní záruka – více, než 15 let

·Vysokou úsporu nákladů za energie

Realizace izolace MAGMARELAX® se obejde bez velkého znečištění, hluku či prašnosti, takže kvůli ní nemusíte omezovat běžný chod domácnosti nebo řešit zdlouhavé uklízení po stavebních pracích. Šetřit začínáte okamžitě. Po zateplení stoupne teplota v místnosti o 5°C a to už je skutečně znát.

Oceníte také další benefity. Přestane vás trápit srážení vlhkosti v rozích strop a likvidace nebezpečných plísní, které tu často vznikají. V létě pak foukaná minerální izolace MAGMARELAX® zabrání přehřívání stropů, takže se obejdete bez klimatizace.

 

Nečekejte a začněte šetřit hned teď

Vše, co pro to musíte udělat, je vyplnit nezávaznou a bezplatnou poptávku na stránkách www.mojeizolace.cz. Pokud neradi píšete, zavolejte na bezplatnou linku 800 100 533, kde vám ochotně poradí. Během pěti dnů vás navštíví technický konzultant, který opět nezávazně a bezplatně navrhne řešení na míru objektu a propočítá nutnou investici. Opravdu nic neriskujete, kdykoli se můžete rozhodnout, že úspora nákladů za vytápění není zrovna pro vás tou správnou cestou. Ale pokud vám není stav rodinných financí lhostejný, určitě nic neodkládejte. Vždy´t čím dříve začnete, tím dříve šetříte.