Kvalitní kosmetika pro nejmenší děti? Rozhodně Mariol!

Pokožka dětí je velice citlivá. Je hodně náchylná k podráždění, vzniku alergických reakcí nebo i k výskytu atopických ekzémů. Děti by proto rozhodně neměly používat kosmetiku pro dospělé. Jestliže chcete mít jistotu, že pokožku vašeho dítka budete ošetřovat kvalitní kosmetikou, rozhodně by vás měla zajímat ta jménem Mariol.

 

 

Mariol má opravdu šetrné složení

Mariol je značka dětské kosmetiky, která je určena pro ty nejmenší děti do tří let věku. Používat ji mohou ale i starší děti nebo i dospěláci. Mariol je kosmetika vyniká svým složením. Základní složkou přípravků Mariol je olej ze semen byliny ostropestřce mariánského, který obsahuje řadu potřebných látek. Jedná se hlavně o vícenásobně nenasycené mastné kyseliny – známé též pod obecným označením omega-6 mastné kyseliny. Především díky tomuto složení je kosmetika Mariol skvělá pro citlivou dětskou pokožku. Dodává jí všechny potřebné látky, udržuje ji jemnou, hydratovanou a chrání ji před působením vnějších vlivů.

 

 

Výhodná sada je k mání

Mariol to je celá řada různých druhů přípravků. Dětem můžete pořídit dětskou mast, olej a mnoho dalších přírpavků. Pokud chcete kompletní péči, potom by vás měla zajímat výhodná Mariol sada, která obsahuje šest výrobků. Kosmetika Mariol je vhodná i pro děti trpící různými formami alergií nebo atopickými ekzémy.

 

Pokud chcete pro své děti to nejlepší, chtěje Mariol. Nabídku najdete na www.irel.eu