Myjte se opravdu efektivně! Stačí málo!

Na lidských rukou ale i jiných částech pokožky ulpívá během dne mnoho nečistot. I když se myjete poctivě a často, nemusíte mít jistotu čistoty. Velmi totiž záleží na tom, jaké přípravky používáte. Běžná mýdla nebo sprchové gely často nestačí. Pokud chcete opravdovou čistotu, měla by vás zajímat speciální mycí emulze IREL.

 

 

 

Opravdu účinné složení nedá nečistotám šanci!

Emulze IREL je přípravek se speciálním složením, který zaručuje opravdu důkladné omytí a vyčistění pokožky od nečistot a nebezpečných bakterií. Podstatou tohoto přípravku je působení emulze lipofilních látek. Právě tyto látky zajistí, že budou z pokožky odstraněny všechny nečistoty. Současně emulze dodá pokožce potřebné látky a udrží ji tak pružnou a zdravou. Lipofilní látky také zaručí, že se pokožka nevysuší a zůstane pěkně hydratovaná.

 

Bez alergické reakce

Emulze IREL má opravdu šetrné složení, takže nezpůsobuje alergické reakce a je možné ji použít i na velmi citlivou pleť. Kromě jiného emulze obsahuje také včelí vosk a cetylalkohol – látky, které vytvářejí na pokožce ochrannou vrstvu a současně se podílí i na jejím zvláčnění.

 

Můžete ji mít vždy při sobě

Jedinečná emulze IREL je k dostání v praktickém balení o váze 150 g, takže ji můžete mít u sebe kdykoliv. Vždy tak budete mít jistotu dokonalé čistoty. Pamatujte, že čistota je půl zdraví. Pokud ji chcete – chtějte emulzi IREL.

 

Více informací najdete na www.irel.eu