Kvalitní rozkládací pohovky pro Vaše pohodlí

Praktickou pohovku najdeme snad v každé domácnosti. Jsou nejen praktické, ale zároveň dotvářejí celkový dojem z obytného prostoru. Pokud je pohovka navíc rozkládací, pak dokáže zajistit chvilky pohody a relaxace celé rodině.

 

Největší výhodou těchto pohovek je jich rozklad, který Vám umožní pohodlné válení u televize nebo Vám vyřeší problém s uložením Vaší návštěvy. Mechanismy rozkladu jsou jednoduché a zaručují rychlé rozložení a složení. Rozkládací pohovky mají i úložný prostor, který určitě využijete třeba na uložení lůžkovin, polštářů či jiných věcí, které není kam jinam dát.

Kvalitní konstrukce ze dřeva zaručuje pevnost těchto pohovek. Matrace jsou vyrobeny z PUR pěny, kde sedací část bývá doplněna pružinami pro ještě komfortnější sezení či spaní. Kvalitní čalouny na pohovkách zaručují snadnou údržbu a dlouhou životnost.

Nevšední rozkládací pohovka LUTON

rozkladaci-pohovky-luton-futon

Hledáte nevšední a nápaditou pohovku? Pak je tu pro Vás rozkládací pohovka Luton, která je moderní, barevná a s výraznými vzory. Je možné si vybrat z více barevných kombinací. Čalouněna je kvalitními potahovými látkami vždy v kombinaci bavlny a mikroplyše.

rozkladaci-pohovky-luton-futon1

Rozložení této pohovky je velice jednoduché a rychlé. Pouhým vysunutím sedáku a položením opěráku vznikne opravdu velké lůžko o velikosti 153x195cm, které Vám zaručí pohodlné odpočívání jak u televize tak i po celou noc. Samozřejmostí této pohovky je i úložný prostor, který najdete pod sedákem. 

 

Komfortní rohová pohovka JULIA

Moderní rohová pohovka JULIA je velice pohodlná pohovka, kterou můžete rozložit. Po rozložení vzniká lehací plocha 200 x140cm, což je plnohodnotné dvoulůžko. Pohovka má pod "lehátkem" úložný prostor.

julia-rohovka-1

Očalouněna je kvalitní potahovou látkou – výběr z více barev. Pohovka je univerzální (levo-pravé provedení) – můžete si sami zvolit, jestli chcete mít "lehátko" vpravo nebo vlevo. Pohodlné sezení zaručují molitanové sedáky s vlnitou pružinou.

julia-rohovka-